Паркан зі зварної сітки в полімерному покритті та ПВХ

Бажаєте купити паркан з сітки, який має естетичний вигляд, не потребує зайвого догляду, міцний, надійний, і попре те мав би доступну ціну? Тоді зверніть увагу на паркани та огорожі з металевої сітки, які ми пропонуємо вам в нашій компанії. На сьогоднішній день така огорожа є просто ідеальним рішенням в плані співвідношення ціна – якість.

Зварна сітка для огорожі, її переваги

Паркан з сітки фотоМеталева сітка для огорожі являє собою просте і економічно доступне рішення для огорожі будь-якої території. Паркани з сітки часто зустрічаються на дачних, заміських ділянках, промислових та виробничих об’єктах. Також металева огорожа є просто чудовим варіантом для огорожі дитячих та спортивних майданчиків. Така прихильність саме до цього типу огорожі пояснюється не тільки відносно низькою ціною , але і іншими позитивними якостями зварної сітки.

Цей паркан не потребує щорічного обслуговування: фарбування, очистка та миття. Сітчаста структура конструкції не накопичує на поверхні бруду, а полімерне та ПВХ покриття, яким покривають на виробництві сталеві прути, стійке до пошкоджень та негативного впливу зовнішнього середовища. Таким чином ви заощаджуєте свій дорогоцінний час та гроші.

Полімерне покриття, яким вкрита стальна сітка, надає конструкції відмінні експлуатаційні властивості, що позначається на її довгому (близько 50-ти років) терміні служби. Окрім захисної функції, полімерне покриття забезпечує паркану стильний європейський вигляд, і це ще одна перевага металевої огорожі.

Треба додати, що для монтажу паркану зі зварної сітки вам не доведеться наймати спеціальну техніку та людей, всю установку при бажанні ви зможете зробити власними руками.

Купить огрожу з сіткиЩо до надійності та міцності, то тут зварна сітка не поступається місцем огорожі з бетону та інших матеріалів. Завдяки тому, що стальні прути зварені між собою, металева конструкція набуває відмінну жорсткість. А товщина прута впливає на міцність паркану. Розглядаючи варіант металевої огорожі в полімерному покритті та ПВХ з прутами товщиною більш 4 мм, ви можете буди впевнені, що з часом така конструкція не провисне, не перекоситься і буде надіним захисником вашої території від зловмисників та бродячих тварин.

Підсумовуючи вищесказане, визначимо головні переваги секційної та панельної сітки в полімерному покритті або ПВХ для огорожі:

  • доступна ціна;
  • легкість монтажу;
  • простота в догляді
  • естетичність;
  • надійність;
  • міцність;
  • практичність.

Якщо ви шукаєте саме ці властивості для вашої майбутньої огорожі, тоді вигідно придбати паркан з сітки можна в нашій компанії.

Паркан з сітки в полімерному покритті та ПВХ — секційна сітка для огорожі напряму від виробника

Паркан зі звареної сіткиОгорожу зі зварної сітки ми виробляємо на власному виробництві, використовуючи новітні технології та сучасне італійське обладнання. Наше підприємство виробляє сітку в Дніпропетровську, а реалізовуємо ми її по всій території України. Своїм клієнтам ми пропонуємо високу якість продукції (гарантія до 12 років), та ціни, які значно нижчі ніж у посередників.

Тому якщо ви хочете купити якісну сітку для огорожі за вигідної ціною від виробника у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, та сітки у Луцьку та інших містах країни – це не проблема. Подзвоніть нам, і ми найманим транспортом доставимо вам заказ прямо на об’єкт.

Оптовим та постійним клієнтам на секційну огорожу ми пропонуємо приємні знижки.

Не нашли, что искали?

Закажите обратный звонок! *

Телефон

* В 97% случаев мы перезваниваем в течении 5 минут!