Огорожа з сітки з полімерним покриттям. Зварна сітка для паркану з ПВХ.

Зварна сітки панельного типу для паркана 3D і 2D власного виробництва компанії ТОВ “ТД ПОЛІПЛАСТ” в Дніпрі під ТМ ЗаЗабором купити за найбільш вигіднішими  цінами в Україні.

забор из сварной сеткиПриймаючи рішення про придбання огорожі з зварної сітки, Ви неодмінно зіткнетеся з такими питаннями як: у кого купити зварену сітку для огорожі, яке покриття, полімерне або ПВХ вибрати для забору, яку сітку купити, скільки ця огорожа з сітки має коштувати, щоб за відгуками якість і характеристики були хороші і при цьому не переплатити? На нашому сайті ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання, від лідера по виробництву металевої сітка для паркану.

Металева огорожа з сітки, виготовлена з сталевого прута з нанесенням ПВХ покриття і сталевого оцинкованого дроту з полімерним покриттям, купити які можна з доставкою по всій Україні. Панелі сітчастого паркану в Україні з’явилися відносно недавно, але встигли вже завоювати свою нішу на ринку огороджень України, вони вже представлені у великому асортименті, що дозволяє задовольнити будь-які потреби клієнта. Секції з сітки зварної для забору відомі у всьому світі як паркани 3D – це назва вони отримали завдяки своїй структурі, а саме V-образним рифів, які забезпечують жорсткість секції.

забор из сеткиСекційні паркани з сітки з полімерним покриттям рекомендовані до установки і використання в місцях відпочинку, туристичних базах, котеджів і приватних будинків, а також як огорожу спортивних майданчиків, та для більшості типів кордонів, забезпечення загальної безпеки, захисту від проникнення. 

Фермерські господарства, тепличні комплекси, поля та інші території сільськогосподарського призначення можуть бути огороджені даної парканною сіткою в покритті ПВХ або ППЛ (полімері). Новітню огорожу з зварної сітки, виготовлено в панелях шириною 2500 мм,  та призначена для професійної або самостійного монтажу за низькою ціною з тривалим терміном служби більше 50 років. Металевий паркан із зварної сітки виготовляється на італійкою сучасної лінії методом точкового зварювання, з нанесенням ПВХ покриття на дріт методом соексрузіі або нанесення полімерно-порошкового фарбування.

Виробництво зварної сітки для парканів в Дніпрі

Система огорожі з сітки виготовляється із сталевого дроту від 3.0 до 6,5 мм з цинковим або полімерним покриттям. Прути дроту укладаються перпендикулярно один одному і зварюються в місцях перетину шляхом точкового зварювання. Таким чином, виходить секція сітки з прямокутними або квадратними осередками. Замовити металевий паркан із сітки, ціна на який доступна, як в ПВХ так і полімерному покритті з доставкою по Дніпру (Дніпропетровську), Києву, Україні. Для тих хто хоче купити зварену сітку для забору в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі, Чернівці, Полтава, Вінниця, Тернопіль та Львів з доставкою по Україні від виробника, з підтримуваної гарантією протягом дванадцяти років.

Вирішивши купити металеві зварні сітки в ПВХ покритті ви забудете про таку рутинну роботу як щорічна фарбування паркану, змивання бруду і розлучень на паркані після дощу, отіраніе графіті або фарби які з’являються в самий невідповідний момент, а завдяки можливості установки воріт і хвіртки ваше огорожу матиме сучасний європейський вигляд.

 

0
Років

безперервної роботи

0
Міст

з нашими об’єктами

0
Клієнтів

купили нашу продукцію

0
Метрів

продано огорожі

сварная сетка для забора с гарантией 12 лет

Гарантія на систему огорожі 12 років.

Быстрая доставка забора из сетки по Украине

Доставимо паркан із сітки по Україні за 1-3 дні.

скидки на ограждение

Знижки на огорожу від 3% до 25%

Сварная сетка для забора в наличии на складе

В наявності більще 1000м огорожі.

Переваги придбання паркану з сітки ТМ ЗаЗабором

Ви хочете купити сітку для забору в інтернет-магазині? Наша компанія до ваших послуг. Купуючи у нас зварену сітку для огорожі з покриттям ви отримуєте найвигідніші умови в Україні: низькі ціни, висока якість, доставка огорож по всій території України. Ми реалізуємо панельні системи огорож з сітки тільки високої якості за стабільно низькими цінами. Розвиваємо дилерську мережу по Україні, пропонуємо вигідні умови для дилерів та оптових клієнтів.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!