Відображається 1-16 з 55 результатів

Секційні паркани з зварної сітки

Секційний паркан зварений з сітки – сучасний європейський тип огорожі, що складається з панелей сітки, так званих «карт». Даний паркан встановлюється як захисна споруда таких територій як приватні будинки, промзони, огорожу автозапровок і стоянок, огородження паркових зон і баз відпочинку, шкіл і дитячих садів, дворів багатоповерхівок і для інших приватних і громадських територій. Завдяки таким якістю як міцність, надійність, ізностойскость, функціональність даний паркан може експлуатуватися близько 50 років.

Виробництво металевих секційних парканів з зварної сітки

Новітні технології та сучасне обладнання нашого виробництва, дозволяють випускати продукцію високого європейського рівня, за ціною доступною українському покупцеві. Панелі з зварної сітки виготовляються шляхом точкового зварювання сталевого дроту товщиною 3-5мм, утворюють тим самим тверду і пружну карту. На другому етапі, на гибочном верстаті виробляють формування рифів огорожі, які дають додаткову жорсткість панелі. Готовий виріб цинкується в спеціальній ванні і відправляються для подальше нанесення покриття. Ми пропонуємо два види покриттів секцій.
• Цинк + полімерне покриття (ППЛ);
• Цинк + ПВХ;

Функціональні відмінності покриттів металевих секційних парканів

Металевий секційний паркан з зварної сітки з полімерним покриттям – встановлюється практично на всіх територіях, крім зон з підвищеним ступенем забруднення, невеликий віддаленістю від моря або річки. При цьому панельні огорожі з сітки в ПВХ покритті завдяки своєму унікальному покриттю, навпаки рекомендовані до установки на таких територіях як АЗС, АЕС, ТЕС, аеропортах, промзонах, а також в безпосередньо на берегових лініях, де рівень забруднення території, а також концентрація солей і фосфатів перевищує допустимі норми.

Установка і експлуатаційне обслуговування огорож з сітки

Продукція, що випускається нами система огорожі не вимагає спеціальних будівельних навичок і дорогого устаткування для монтажу. Завдяки розробленим конструктиву системи, будь-який покупець зможе провести монтаж без залучення додаткових працівників і спеціальної техніки.
Купити секційний паркан із сітки зварної в інтернет-магазині за кілька хвилин і пару натискань кнопки миші. У нашому онлайн-магазині ми хочемо запропонувати продукцію власного ТМ ЗаЗабором за найкращою ціною в Україні.