Кріплення для секцій огорожі з зварної сітки

крепеж для забора из сварной сеткиЖоден монтаж огорожі не обходиться без кріпильних елементів, для монтажу секцій паркану з зварної сітки пропонуємо купити кріплення для зварної сітки власного виробництва для будь-якого типу монтажу.

Кріплення для забору Скоба + болткрепеж скоба с болтом М6

крепеления для забора из сетки сварнойСкоба + болт для кріплення панелі до стовпів – це стандартний тип кріплення для огорож з сітки зварної в панелях, зазвичай скоба має габарити 40 * 30 * 2мм і кріпитися вона болтом М6. В стовпах для монтажу секцій під даний вид кріплення запаяна гайка всередині стовпа для легкого і швидкого монтажу секції. Кількість гайок запаяних в стовпі для забезпечення правильної експлуатації забору залежить від висоти секцій і відповідно висоти стовпа, для секцій заввишки 0,55 мм використовується всього два комплекти кріплень, відповідно стовпи мають 2 запаяних гайки, секції висотою 1,03м, 1,23м, 1, 53м кріпитися 3-ма комплектами кріплення, 1,73м, 2,03м, 2,23м – 4 комплекти кріплень, 2,4 м – 5 комплектів кріплення.

Клепальна гайка установлюється в стовпі так, що при монтажі секцій, скоба закріплюється безпосередньо на перетині вертикальної і горизонтальної дроту, дані кріплення для сітки 3D є універсальними.

Кріплення для сітки скоба + саморіз крепеж болт + саморез

крепеление сетки для забора к столбуДаний тип кріплення встановлюється на об’єктах з нерівною поверхнею території, схилами, ярами і т.д, на якій стовпи бетонуються з перепадом по висоті, і для того щоб прибрати прив’язку кріплення вже до встановлених клепально гайок, використовуються саморізи з свердлом, якими можна просвердлити отвори безпосередньо на місці монтажу. Даний тип кріплення має аналогічні габарити 40 * 30 * 2мм і саморіз довжиною 45мм. Кількість кріплення на стовпи розраховуватися аналогічно, кріплення скоба + болт М6.

 

Кріплення для сітки  Хомуткрепление хомут для забора

хомуты для стобов забораХомут – це універсальне кріплення, яке складається з двох пластин з вигином під стовп з оцинкованої сталі в полімерному покритті, які з’єднуватися між собою. Виготовляються різних розмірів під стовпи 40х60 і 60х80 мм. Хомути для стовпів паркану не вимагає виготовлення технологічних отворів в опорах. Установка кріплення хомут можлива безпосередньо на місці монтажу, не вимагає ніякої підготовки ні секцій ні стовпів для установки. Кількість хомутів на стовп розраховується за таким принципом: Секції до 1,03 – 2 хомута на стовп, 1,23-1,73м – 3 хомута, 2,03-2,4м – 4 хомута на 1 стовп. Купити хомути для стовпів 40×60 нашого виробництва з доставкою по Україні за ціною виробника при їх наявності.

Антивандальне кріплення

Для збільшення ступеня безпеки і створення огорожі з максимальним рівнем захисту пропонуємо встановити антивандальні кріплення на паркан «F-GUARD». Даний тип кріплення унікальна розробка, яка не дозволяє викрутити або зрізати кріплення, при цьому при необхідності ви можете підтягти болт для збільшення фіксації секції до паркану. Даний тип кріплення має конструкцію спеціальної капелюшки болта, яку можливо закриття тільки в одну сторону, завдяки цьому і досягається такий ефект. Також хочемо зауважити що на відміну від інших антивандальних болтів, у яких відривний шестигранник, наш кріплення можна з часом підтягнути. Ціна антивандального кріплення вище в 3 рази в порівнянні з кріпленням скоба + болт М6. Купити антивандальний кріплення для кріплення секцій паркану з зварної сітки можна у нашого підприємства. Всі елементи кріплення зварної секції з полімерним покриттям ідеально поєднуються з іншими елементами системи огорожі як за кольором так і по дизайну. Ознайомитися з фото кріплення для сітки можна на нашому сайті.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!