Сітка зварна з ПВХ (ТПК) покриттям для огорож

сітка для огорожі в пвх

Сітка для огорожі в ПВХ покритті – заборні панелі з оцинкованого дроту покриті термопластичной фарбою преміум класу. (В 2019 року тип покриття ПВХ після удосконалення і оновлення технологічного процесу переімнован ТПК). Огорожі з сітки з термопластичних покриттям, ціна яких доступна більшості покупців, сьогодні користуються великим попитом. І тут справа не тільки у вартості, а в естетичності, широкій сфері застосування і прекрасних технічних характеристиках цього простого, але стильного огорожі.

Що таке сітка з ПВХ / ТПК покриттям?

Металева сітка має ячаєсту структуру і виготовляється зі сталевих прутів. Товщина прутів визначає міцність і захисну функцію огорожі, яка становить до 6,5 мм. Жорсткість конструкції забезпечує точкове зварювання в місцях з’єднання прутів і рифи (вигини), завдяки яким цей тип огорожі і отримав назву 3D.

Існують певні стандарти розмірів для секцій 3D з ТПК (термопластичной фарбою), що випускається на виробництві. Але в залежності від обсягів замовлення, в ТОВ «ТД ПОЛІПЛАСТ» покупець завжди може замовити секційну сітку нестандартних розмірів.

Що стосується, довговічності секцій паркану, то завдяки додатковій оцинкування стали на виробництві та покриттю, він способнен радувати господаря більше 20 років. Оцинкована сталь виключає утворення корозії, а термопластичная фарба наділяє конструкцію високою стійкістю до негативного впливу зовнішнього середовища, а також хімічним і механічного впливу.

Характеристики и параметры секций забора в ТПК/ПВХ

Тип

Чарунка

Товщина дроту:

Покриття

Секції паркану з зварної сітки типу «ТПК»

200*50мм

100*50мм

Ячейка 200*50 мм

 

4,5 мм

5,5 мм

риф на заборе из сетки

Цинковое + ТПК покрытие

Проволока покрытии цинк+ПВХ

 

 Сварная сетка в ПВХ покрытии

Висота ,мм:

Кількість рифів:

Ширина:

1030

2

2500 мм

1230

3

3000 мм

1530

3

Колір: RAL 6005 зелений

1730

3

2030

4

2230

4

2400

5

Сітка зварна для забору в ТПК не потребує обслуговування, а її установка не вимагає особливих навичок і залучення спеціальної техніки. Секції з покриттям кріпиться швидко і легко до стовпів за допомогою скоб і відривних гайок. У даній конструкції відсутні гострі кути, що забезпечує повну безпеку при її експлуатації, як дорослою людиною, так і дитиною, і запобігає травматизм тварин.

Де встановлюється паркан із сітки з ПВХ покриттям?

Секція в термопластичних гумовому покритті – це практично універсальний тип модульної огорожі, яка при своїй невисокій ціні має широку сферу застосування. Сіткою захищають:

 • майданчики відпочинку;
 • дитячі та спортивні майданчики;
 • адміністративні та промислові будівлі;
 • заміські будинки, дачі, котеджі;
 • АЗС;
 • прибережні зони і берегові лінії, в тому числі морські;
 • автостоянки, склади і офіси;
 • виробничі та будівельні об’єкти; і багато іншого.
Сетка сварная для забора
сетка для забора в ПВХ

Як купити зварену сітку в ПВХ для забору?

(Переходьте в інтернет-магазин, щоб подивитися ціни – купити паркан із сітки)

Наше підприємство є лідером з виробництва секційних огорож в Україні. Ми використовуємо сучасне обладнання і постійно відстежуємо якість продукції на всіх етапах виробництва, починаючи від закупівлі низьковуглецевої сталевого дроту і закінчуючи покриттям готових елементів системи огорожі в термопластичних оплетку.

Також ми – одна з двох компаній в Україні, яка оцинкованої сталі під час виготовлення забірних секцій, збільшуючи їх термін експлуатації. Ми впевнені в якості своєї продукції, тому даємо 12 річну гарантію на весь асортимент.

Переваги роботи з ТМ ЗаЗабором

сітка зварна на паркан

Якщо ви шукаєте, де вигідно купити зварену сітку в ТПК покритті для забору, ТМ ЗаЗабором – це кращий вибір. Ми пропонуємо:

 • низькі ціни;
 • висока якість;
 • гарантію на весь товар;
 • приємні знижки для оптових і постійних клієнтів;
 • повне збереження товару під час доставки на об’єкт замовнику;
 • послуги зі встановлення огорожі;
 • кваліфіковану допомогу і відмінний сервіс.

Доставка замовлення здійснюється в будь-яке місто України протягом 1-5 днів з моменту оплати рахунку. Терміни доставки коливаються в залежності від обсягу поставки та напрямки доставки. На додаток пропонуємо детальніше ознайомитися з характеристиками покриттів, дізнатися про відміну покриттів можна в розділі відмінності покриттів ПВХ і полімер.

Фото встановлених секцій огорожі

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!