доставка секций забора фотоДоставка системи огорожі з сітки

Склади для безкоштовного самовивозу замовлень: Дніпро, Харків, Полтава, Одеса, Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Львів, Хмельницький, Чернівці, Херсон, Мукачево, Івано-Франківськ.

Підприємство ТОВ “ТД ПОЛІПЛАСТ” здійснить доставку зборів ТМ ЗаЗабором власним транспортом, найманим транспортом і в рідкісних випадках транспортними компаніями ( САТ, Нова Пошта, Ділівері) по всій території України. Доставка зборів (панелей з сітки) здійснюється тільки в горизонтальному положенні, більш детально про правила транспортування.

Скільки коштує доставка секцій?

Доставка в кожному окремому випадки розраховується індивідуально, але є приємні бонуси для наших клієнтів. Доставка замовлення від 20 тис.грн. безкоштовно по: Дніпру, Запоріжжю, Вінниці, Києва, Одеси, Харкова та Львову. Доставка замовлення від 30 тис. Грн. безкоштовно по: Чернівцям, Рівне, Хмельницькому, Полтаві. Чи не знайшли свого міста у списку? Телефонуйте, ми обов’язково щось придумаємо) *Безкоштовна доставка при умові придбання паркана за роздрібною ціною.

Як доставляємо паркан?

  • Доставка заборів власним транспортом здійснюється по території Дніпропетровська та області, а також замовлення вага яких перевищують 5 тонн. Рейсові машини ходять 1 раз в 1-2 тижні і доставляють огорожі безпосередньо на Ваш об’єкт. Дана послуга надана в таких містах як Кам’янське, Новомосковськ, Павлоград, а також Запоріжжя.
  • По всій території України доставка здійснюється окремими машинами або «догрузом» безпосередньо до Вас на об’єкт, пошуком машини займаються наші менеджери. Даний спосіб доставки становить від 1 до 5 днів. Наше підприємство співпрацює тільки з перевіреними трасспортно-експедиційними компаніями. Відвантаження з найблищого до Вас склада.

секции забора в полимере доставка фото

При виборі двох вище описаних способіх доставки ви гарантовано 

отримаєте огорожу з зварної сітки, яка не буде мати будь-яких дефектів або пошкоджень. Всю відповідальність за збереження вантажу несе транспортно-експедіцонние служба і наше підприємство.

  • також ми відправляємо секції огорожі транспортними службами: Нова Пошта, Ділевері, САТ. Вся наша продукція упаковується в стрейч-плівку і перекладається картоном.

доставка секций из сварной сетки заборныхПри даному виді доставки секції огорожі можуть бути пошкоджені, деформовані, так як огорожу везеться в загальній машині з усіма вантажами, які зазвичай розміщуються поверх секцій. За збереження огорожі при транспортуванні даним методом несе відповідальність транспортна служба і клієнт вибрав цей спосіб доставки.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!