Як відбувається оплата замовлення системи огорожі.

Оплата замовлень для фізичних осіб

security-5Якщо ви хочете купити паркан і комплектуючі для особистого користування як приватна особа, то оплатити своє замовлення ви зможете на рахунок підприємства, а саме Фізичне-особа підприємець на єдиному податку, 2 група. Для виставлення рахунку-фактури від Вас необхідно надати ПІБ, адреса і телефон. Наші менеджери надішлють Вам рахунок-фактуру по електронній пошті, Viber або іншим зручним для Вас способом. Отриманий рахунок ви можете оплатити в касі будь-якого українського банку, через клієнт-банк або термінал самообслуговування. При оплаті рахунку необхідно вказати призначення платежу, наприклад: “оплата за товар (паркан, сітки або т.д.) згідно з рахунком № від дата. Платник: ПІБ” Оплачуючи товари на рахунок підприємства Ви забезпечите себе від шахраїв.

Оплатити при отриманні чи самовивозу зі складів: Дніпро, Одесса, Харьків, Київ, Херсон, Вінниця, Тернопіль, Львів, Рівне, Хмельницький, Полтава.

Реквізити постачальника:

Фізична особа-підприємець ЯКУШЕНКО ОЛЕНА ІГОРІВНА ЄДРПОУ 3262513083

Оплата замовлень для юридичних осіб

Якщо Ви є юридичною особою на загальній системі оподаткування з ПДВ, для виставлення рахунку від Вас необхідно надати такі документи: Виписка, св-во ПДВ (або Витяг ПДВ), а також банківські реквізити для укладення договору. При відвантаженні забору ви отримуєте оригінал рахунку-фактури та видаткової накладної, податкова накладна реєструється в Єдиному реєстрі податкових накладних протягом 15 днів з дотриманням чинного законодавства України. Податкова накладаючи передається покупцеві за допомогою програмного забезпечення M.E. DOC IS.

Реквізити постачальника:

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ ПОЛІПЛАСТ» ЄДРПОУ 38754102, ІПН 387541004616, номер свідоцтва ПДВ 200135970

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!