Зварна сітка оцинкована 2D для промислових огороджень

сітка оцинкована для паркануПанельна зварна оцинкована сітка – це універсальне і в той же час практичне огородження для промислової території, територій комерційного призначення, фермерських та тепличних господарств. Сітка в “картах” сріблястого кольору буде непомітним, прозорим, що не привертає на себе увагу огорожею, і при цьому забезпечувати високий рівень безпеки об’єкту, що охороняється.

Промислові огородження і забори для виробництв великих підприємств повинні володіти високими захисними властивостями для запобігання проникненню на територію підприємства зловмисників, а також перешкоджати проникненню тварин. Огорожа з металевої оцинкованої сітки 2D або так звані паркани Гіттер важко пошкодити підручними засобами, перелізти через нього важко, завдяки спеціально розробленої конструкції складається з подвійних сталевих прутків, розташованих паралельно один одному.

Промислові загородження з зварної сітки мають високу ступінь просматриваемости території, що охороняється, завдяки чому при проникненні зловмисник буде швидко виявлений і знешкоджений в найкоротші терміни. Легкий монтаж, а також можливість гарячої заміни секцій паркану при пошкодження автотранспортом або інший непередбаченої ситуації, є незаперечною перевагою, так як об’єкт підлягає цілодобової охорони, і для монтажу даної секції може бути притягнутий за все один чоловік особового складу.

Завдяки додатковому захисному покриттю, яке може бути нанесено вже на зварену оцинковану сітки, а саме покриття ПВХ, порошково-полімерне дана секція огорожі може бути використана і в агресивному середовищі: промислові викиди, бензин, хімічні речовини, бензин, масла, соляні розчини. Купити Сітка оцинкована для забору промислових об’єктів (промзони), можна за телефонами вказаними в контактах, якщо вам необхідний монтаж огорожі з сітки для виробничих зон його також можна замовити у нас.

Сітка подвійна (Дуос) або сітка ПРОМ для забору є чудовою альтернативою будь-яким сітчастим парканів, так як завдяки своїй структурі має високу жорсткість, при використання щодо тонкого дроту. Стандартна висота панелей даного типу 1,63м, 2,03м, 2,4м і осередок сітки 200 * 50 мм. Сталевий прут використовуваний для виготовлення даних панелей, вертикальний 5мм, горизонтальні по 4 мм. Купуйте паркан 2D оцинкований від виробника з доставкою по Україні.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!