Монтаж панелей з зварної сітки правила і поради.

Монтаж парканів панельного типу з зварної сітки легкий і може бути проведений як самостійно покупцем так і фахівцями нашої компанії. У даній статті ми трохи розповімо про методи монтажу паркану з сітки. Монтаж проводиться в кілька етапів: перший, бетонування стовпів, другий, безпосередньо монтаж самої секції з зварної сітки. Секції кріпляться спеціальними кріплення (металевою скобою + болт).

Інструкція по установці огорож з зварної сітки в ПВХ і полімерного покриття (броніруемих огорож)

Стовпи для огорожі з зварної сітки в ПВХ або полімерного покриття в залежності від комплектації бетонуються в лунки 25 * 25см або 30 * 30см і глибиною не менше 40 см, відстань між центрами стовпів має становити 2525 ± 3 мм. При бетонування стовпів для зміцнення стовпів Використовуйте конструкцію «їжачок».

1) Покласти на рівну поверхню два стовпи точками кріплення вгору. (В стовпах в полімерно і ПВХ покриття просвердлені отвори і запаяні гайки під болти М6 або М8 залежності від комплектації.

монтаж забора из сварной сетки

2) На стовпчики покласти панель з сітки зварної рифами вгору (ребрами жорсткості) кріпити її до стовпів за допомогою комплектів кріплень скоби і болта М6 або М8, не затягуйте гвинти – далі буде відбуватися регулювання секцій на стовпах.

правила монтажа ограждений из сетки

3) На землю між двох лунок покласти брусок або інший підручний матеріал 50 … 60 мм і довжиною 300 … 500 мм, підійміть разом з панеллю з сітки змонтовані стовпи і встановіть їх в лунки, поставивши секцію паркану на бруски і підперши її біля кожного стовпчика дошками з двох сторін або іншим підручним матеріал.

4) Покласти на землю наступний стовпчик, запаяними в стовпі гайками вгору, і поклавши на нього наступну панель з сітки (забірну секцію) закріпивши її від падіння дошками або іншими підручними матеріалами. Не затягуйте гвинти.

сетка для забора монтаж

5) На землю біля першої лунки і наступної лунки, де буде встановлюватися наступна секція забору, необхідно розмістити дерев’яний брус, підняти разом з панеллю змонтований стовп і завести його підземну частину в лунку, поставивши панель на встановлені бруски. Для запобігання перекосу або падіння панелі біля стовпчика підперти дошками. Вільний край секції завести в зачеплення з накладками попереднього стовпа:

установка забора из сварной сетки

6) На перших двох стовпчиках докрутити відсутній кріплення, затягуючи щільно болти. Виставивши попередні стовпи по лінії і в строго вертикальному положенні по схилу їх можна бетонувати. При досягненні бетону достатньої твердості підпірки і бруски можна прибирати і використовувати для подальшого монтажу забору секційного в полімерному або ПВХ покритті.

7) Повторюючи всі попередні інструкції вмонтовуєте огорожу необхідної довжини 🙂 На поворотах можна встановлювати два стовпи поруч або просвердлювати відсутні отвори з одного боку стовпа.

монтаж забора из сетки

Можливі інші варіанти порядку встановлення паркану з сітки в пластиковому або полімерному покритті.

УВАГА! Бетонування стовпів з подальшим монтажем на них секцій можливо тільки при дотриманні точного відстані між центрами стовпів 2525 мм по всій висоті стовпів.

 

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!