Спіральний бар’єр безпеки Єгоза

Колючий дріт Єгоза для захоплення рівня безпеки території, є необхідний атрибутом для територій, де підвищений рівень безпеки, є основним критерієм при виборі огорожі. Колючий дріт спірального типу – це сучасне і надійне засіб для збільшення рівня захисту території завдяки установки її на козирькові загородження. Нашим клієнтам ми пропонуємо такі типи колючого дроту Єгози:

  • спіральний колючий дріт;
  • плоский колючий дріт.

Спіральний колючий дріт Єгоза

d68df4755ebfbf623db17e10190642abКупуючи огорожі з зварної сітки для дачі, саду або будинку ідеальним рішенням і альтернативою звичайного колючого дроту буде плоский колючий дріт Єгоза (Плоский Бар’єр Безпеки), так як вона має низьку вартість, проста в монтажі і має достатній рівень безпеки для об’єкт приміського господарства. Купити колючий дріт можна разом з секціями огорожу з сітки. Колючий дріт має покриття гарячий цинк, завдяки якому дріт Єгоза прослужить не менше ніж Ваш паркан з зварної сітки в покритті полімерному і ПВХ.

 

Плоский бар’єр безпеки

1f943ec91cea7703341252977eed9a97Спіральний колючий дріт або так званий Спіральний Бар’єр Безпеки (СББ) – є одним з основних атрибутів надійного огорожі, для об’єктів і територій, на яких потрібно найвищий рівень безпеки. Спіральна Егоза це найбільш ефективне колюче-ріжучих загородженя! Спіральний бар’єр підійде для загородження таких об’єктів як військові бази, промислові підприємства, виробничі бази, а так само СББ дозволить створити ефективну систему огорож для таких об’єктів як ТЕЦ, АЕС, військові частини, державні стратегічні об’єкти, а також захистити від грабіжників приватні владенія.Купіть колючий дріт за ціною виробника з доставкою по Україні.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!