Виробництво секцій паркану з зварної сітки

Виробниче підприємство в місті Дніпропетровську оснащено сучасними лініями по точковому зварюванні рулонної зварної сітки і зварної сітки в картах і трьома сучасними унікальними полімеризаційного лініями, виробництво секцій паркану 3D в Дніпропетровську.

Крім того, завод обладнаний екструзійними верстатами по покриттю дроту ПВХ, а також листозгинальний і пресовим обладнанням. Все обладнання має необхідні ліцензії та сертифікати згідно із законодавством України.

Також відбувся запуск по виготовленню стовпів з полімерним покриттям, які є унікальними на ринку України, так як шар ПВХ складає 500 мікрон. Наша продукція надана в 10 регіонах України.

Перший етап виробництва: розмотування і рубка сталевого дроту. На даному етапі вибирається товщина прутка майбутньої панелі.

Виробництво секцій паркану Виробництво секцій 3д

Другий етап виробництва: многоточечная зварювання дроту, яка забезпечує надійне якість шва, на даному етапі вибираються такі параметри панелі як: осередок, висота і довжина панелі огорожі.

Виробництво секцій паркану Виробництво секцій огорожі секцій паркану сварная сетка с ребрами жесткости

Третій етап виробництва: На гибочном верстаті формують рифи (ребра жорсткості) для забезпечення більш висоткою жорсткості панелі з сітки.

оборудывание для производства сеткигибочный станок для проволики

Четвертий етап виробництва: покриття забірних секцій в камері полімерно-порошкового фарбування або ПВХ покритті.

На кожному етапі виробництва панелі з сітки проходять контроль якості.

Хочете дізнатися все про виробництво металевих огорож з сітки, дізнатися характеристики і сферу застосування огороджень, тогла пропонуємо ознайомиться з відео про виробництво сітчастих огорож. Переглянувши дане відео ви зможете дізнатися всі тонкощі виробництва сітчастих панелей, дізнатися про характеристики забірної сітки.

Як виробляються для огорожі сітка і огорожі для тимчасового та використання з оцинкованого дроту.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!