Договір купівлі / оферти

Перед здійсненням покупки в нашому інтернет магазині ознайомтеся, будь ласка з умови співпраці. Перед скоєнням замовлення Ви можете зв’язатися з менеджером для консультації і прорахунку кількості елементів огорожі, обговорити спосіб і терміни доставки в обраний Вами місто. При виготовленні нестандартної продукції (розмір, колір, комплектація) зв’яжіться з менеджером, вам нададуть інформацію по терміном виготовлення, комплектації і технічним характеристикам, а також відправлять специфікацію на узгодження з Вами.

Загальні положення

 1. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісний Замовлення і за невиконання умов цього Договору.
 2. Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку «ЗАМОВИТИ», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару і діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.

Права і обов’язки продавця

виконувати умови цього Договору виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;

передати Покупцю Товар згідно обраних характеристик, оформленим замовленням і умов цього Договору;

перевірити якісні та кількісні характеристики Товару під час його упаковки на складі;

Права і обов’язки покупця

Покупець зобов’язаний:

 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору;
 • ознайомитися з інформацією про товар, розміщеної на Веб-сайті zazaborom.com.ua при отриманні Товару у особи, яка вчинила його доставку, переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки.
 • у разі пошкодження або неповної комплектації Товару – зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

Покупець має право:

 • оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту
 • вимагати від продавця виконання умов цього Договору;

Доставка

Вартість доставки по місту Дніпро, Харків, Київ, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Одеса, Львів, Херсон, Полтава, Львів, Мукачево, Тернопіль, Луцьк, Чернівці  при замовленні товарів в інтернет-магазині на суму від 20000 грн – безкоштовна. Доставка в інші міста України розраховується за принципом, віддаленість від міста Дніпро: Вага вантажу 50-150 кг – 7 грн / км Вага вантажу 150-500 кг – 10 грн / км Вага вантажу від 500 кг – безкоштовно Доставка транспортними компанія Нова Пошта, САТ, Ділівері по тарифам перевізника. Терміни комплектації і відправки замовлення 1-3 робочих дні, в залежності від обсягу відвантаження.

Оплата

Оплата за будівельні матеріали ( елементи огорожі) відбувається:

 

 • готівкою при отриманні замовлення (для Дніпро, Харків, Київ, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Одеса, Львів, Херсон, Полтава, Львів, Мукачево, Тернопіль, Луцьк, Чернівці);
 • безготівковий розрахунок для приватних осіб і підприємств з урахуванням ПДВ;
 • оплата через сервіс liqpay.

 

Повернення оплати (платежу)

Повернення випадково зарахованих коштів, а також повернення оплати у випадку відмови від замовлення Клієнтом, відбувається протягом 1-3 робочих днів, на картковий рахунок з якого була проведена оплата.

Обмін і повернення товарів неналежної якості.

Відмовитися від товару неналежної якості можна тільки при огляді у автоперевізника або кур’єра. В такому випадку, ми повернемо сплачену суму на протязі 3-х банківських днів на вашу картку. Так само ви можете зробити нове замовлення, в якому ми врахуємо, оплачену суму раніше.

Обмін і повернення всіх товарів неналежної якості не здійснюється, якщо покупець прийняв товар. Ухвалення товару у кур’єра або автоперевізника, має на увазі повний огляд і перевірку відповідності товару замовленому, і належної якості.

При отриманні замовлення у транспортній компанії Нова Пошта, САТ, Ділівері і ін., Необхідно ретельно оглянути всі деталі замовлення і в разі виявлення дефектів (пошкоджень пов’язаних з доставкою і т.п.) не брати товар, навіть якщо він був попередньо оплачений. Співробітник транспортної компанії складе акт дефекту, ви скопіюєте (сфотографруете) його і надішлете нам. Це буде підтвердженням для повернення коштів або пересилання аналогічного, не пошкодженого товару. Наша компанія завжди страхує вантаж, згідно з оголошеною вартістю. Вона і буде дорівнює страховій виплаті, яку ми повернемо на вашу банківську картку на протязі 3-х банківських днів, після отримання товару співробітниками нашої компанії або підтвердження пошкодження або втрати товару співробітниками автоперевізника, кур’єра.

Гарантія

Гарантія на товар відповідає термінам, заявленим виробником і поширюється за таких умов:

 • Наявність платіжних документів;
 • Копію ліцензії будівельної бригади, яка виконує монтажні роботи (сертифікати про проходження курсів монтажу);
 • Висновок про дефект товару (акт рекламації);
 • Наявність документів, що підтверджують оплату робіт, виконаних у спеціалізується компанії;

Про продавця

Продавець: Фізична особа-підприємець ЯКУШЕНКО ОЛЕНА ІГОРІВНА
ЄДРПОУ 3262513083 чи ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ ПОЛІПЛАСТ” ЄДРПОУ 38754102, ІПН 387541004616, номер свідоцтва 200135970 Адреса проспект Слобожанський, буд.35, кім.701 А, м. Дніпро, 49083

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!