Огорожа з сітки з полімерним покриттям – 3D ппл

огорожа з сітки з полімеромОгорожа з сітки з полімерним покриттям зеленого кольору 3D можна зустріти часто, як в межах міста, так і далеко за його межами. Практично кожен господар хоче захистити свою територію так, щоб це було недорого, красиво, надійно, і не вимагало особливого догляду. І саме таку можливість ви отримаєте, якщо вирішите купити секційний паркан із сітки ТМ ЗаЗабором.

Наша компанія ТОВ «ТД ПОЛІПЛАСТ» – це компанія-виробник. Завдяки новітнім технологіям та сучасному роботизованому італійському обладнанню, яке ми використовуємо на виробництві, продукція має європейський зовнішній вигляд, і не поступається за якістю зарубіжним аналогам. А так як ми знаходимося в Дніпрі, то вітчизняному покупцеві ми пропонуємо найбільш вигідне співвідношення ціни / якості.

Характеристики сітки для забору в полімерному покритті (ППЛ)

паркан з сітки з полімерним покриттямВеликою популярністю сьогодні користується паркан із сітки з полімерним покриттям, купити який за вигідною ціною ви можете у нас. На відміну від звичайного металевого огородження, сітка для парканів з полімерним покриттям має кращі характеристики і більш довгий терміном служби. Жорсткість конструкції, забезпечена точковим зварюванням і рифами (вигинами) дроту, не дозволить осередкам просісти згодом, а надійну міцність огорожі надають сталеві прути, товщина яких варіюється від 3 до 6 мм.

За стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища відповідає спеціальна обробка сталевих прутів. В даному типі огорожі парканні секції з сітки мають три захисних шару, які запобігають корозії і деформацію самої дроту:

  • цинк;
  • нанокераміка;
  • порошково-полімерне покриття.

Поєднання цих трьох рівнів захисту забезпечує експлуатацію секцій з яких складається, паркан із сітки протягом 20 років. Навіть при установці сітки для забору з полімерним покриттям поблизу морської води або у разі огородження території, забрудненій промисловими відходами, він здатний прослужити близько 10, а то і більше років без фарбування і будь-якого догляду.

Асортимент секційних парканів

Тип

Чарунка

Товщина дроту:

Покриття

Секції огорожі з сітки типу «ППЛ»

200*50мм

100*50мм

Ячейка 200*50 мм

3/4мм

4мм

5мм

 ребро жесткости сетки

Цинковое + Нано керамика+ Полимерно-порошковоеПокрытие нано керамика+цинк+ полимер

  забор из сетки с полимерным покрытием

Висота, мм:

Кількість рифів:

Ширина:

1030

2

2500 мм

1230

3

3000 мм

1530

3

Кольори: в наліі RAL 6005 зелений, RAL 8017 коричневий, під замовлення будь-якої04dbafa2ca47ffd9add91852a6f43f4b

1730

3

2030

4

2230

4

2400

5

Купити паркан з сітки з полімерним покриттям ціна якого в ТОВ ТД ПОЛІПЛАСТ доступна, не тільки в стандартних розмірах в зеленому, графіті та синьому кольорі, але і при замовленні огорожі нестандартних розмірів в будь-якому кольорі по каталогу RAL.

Застосування огорожі з сітки з полімерним покриттям

При своїй легкості і прозорості, металевий паркан із сітки 3D з полімерним покриттям мають високу жорсткість, антівандальностью і мають високий рівень захисту території від небажаного проникнення. Також їх легко і просто встановити власними силами. Тому сфера застосування даного огорожі дуже широка. Сітка для огорожі в полімерному покритті встановлюють на таких об’єктах:

  • дачні ділянки, приватні будинки, котеджі; фермерське господарство;
  • виробничі та промислові об’єкти;
  • адміністративні, офісні та інженерні споруди;
  • автостоянки і АЗС;
  • бази відпочинку, ресторани, кафе, готелі; і багато іншого.
  • Подивіться фото цих металевих конструкцій на нашому сайті і переконайтеся, як естетично і красиво виглядають вони на самих різних територіях.

Як вибрати і купити паркан з зварної сітки з полімерним покриттям в Україні

Наше виробництво розташоване в Дніпрі, але при цьому продаж заборів здійснюється по всій Україні. Протягом 1-5 днів з моменту оплати ми доставимо ваше замовлення прямо до вас на об’єкт в цілості . Відмінний сервіс, гарантія на весь товар (до 12 років), кваліфікована допомога, послуги з монтажу, висока якість продукції, низькі ціни і до того ж приємні знижки.

Тих, хто найбільше цінує дешевизну огорожі, наша компанія готова порадувати відмінною пропозицією у вигляді паркану «економ» варіанту під назвою gitter. Він з’явився у нас в продажу з січня 2015 року дана огорожа являє собою зварену сітку в полімері зеленого кольору з вертикальним сталевим прутком товщиною 3 мм і горизонтальним – 4 мм. Цей вид забору конкурує за ціною з більш доступним рулонних типом, але при цьому перевершує його за фізико-технічними характеристиками.

У місцях, де немає підвищених вимог з безпеки, gitter дозволить своєму власникові заощадити 10-30% від ціни аналогічних огорож. Хочете практично і фінансово вигідно захистити свою територію? Ми відкриті для будь-якої співпраці. Більш детальну інформацію про нашу продукцію і ціною можна дізнатися в розділах «ЦІНИ», зробити самостійний розрахунок ціни на паркан в калькуляторі або зателефонувавши нам по телефону. А якщо в своїх пошуках ви знайшли, де можна дешевше купити паркан з сітки з аналогічними характеристиками як у нас – телефонуйте, і ми зробимо вам більш вигідну пропозицію.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!