Розрахунок вартості системи огорожі з зварної сітки

Тимчасово калькулятор розрахунку вартості не працює. Актуальні ціни в інтернет магазині чи за телефоном.

Перемога буде за ними. Слава Україні.

Розрахунок кількості секцій

Введіть загальну довжину зaбора кратну 2,5 (м / п):
Кількість секцій - шт. на довжину Вашого паркану
Виберіть тип покриття і товщину дроту

Розрахунок кількості стовпів

Кількість стовпів - шт. на длину Вашего забора
Тип покриття стовпа:

Розрахунок кріплень для сітки

Виберіть висоту стовпа (м):
Вартість кріплень: грн. для Вашего паркану

Всього:

Кількість секцій: шт.
Кількість стовпів: шт.
Кількість кріплень: шт.
Сума всього: грн.

Увага, для коректного відображення загальної вартості замовлення, після кожного завершеного прорахунку необхідно оновити сторінку. При зміні товщини прутка або висоти огорожі в завершеному прорахунку без оновлення сторінки, дані кешуються і може відображатися завищена (задвоєння ціна).


Шановні клієнти при розрахунку вартості огорожі з зварної сітки в калькуляторі НЕ враховуються знижки на обсязі закупівлі. Уточнюйте свою знижку в телефонному режимі або через кнопку замовити. Знижки від 3% до 25%

Як розраховується ціна паркану з зварної сітки 3D?

Для того щоб розрахувати вартість огорожі з сітки або оформити онлайн замовлення необхідно:

  • в першому рядку онлайн-калькулятора ввести загальну довжину зaбора кратну 2,5 (м / п).
    другий крок, ви обираєте Вас тип покриття секцій 3D, а також товщину сталевого прута, який буде оптимальним для Вашої території (якщо Ви сумніваєтеся в правильності вибору товщини дроту, зв’яжіться з нашим відділом продажів, для консультації).
  • далі ви вибираєте оптимальну висоту забору для вашої ділянки.
    вибір покриття стовпа відбувається на наступному етапі розрахунку ціни вашого паркану з сітки, зверніть увагу, що відтінок покриття ПВХ і ППЛ трохи відрізняється, тому рекомендуємо вибирати покриття стовпів аналогічним з секціями.
  • при виборі висоти стовпа, калькулятор Вам підкаже, оптимальну висоту для обраних секцій, але вибір завжди залишається за Вами)
    для того щоб розрахувати кількість кріплення забірних секцій до стовпів (вважається стандартний кріплення скоба “жабка” в комплекті з болтом М6), виберіть цікаву для вас висоту стовпа. Якщо ви хочете купити запасні кріплення або інший тип кріплення просто повідомте про це менеджеру.
  • останній етап “відправити замовлення”, натиснувши на цю кнопку, Вам відкривається форма зворотного зв’язку, через яку ви можете звернеться з питаннями до менеджера, відправити попереднє замовлення або просто відправити собі на електронну адресу копію розрахунку калькулятора.

Зверніть увагу, що калькулятор НЕ вважає Вашу персональну знижку і про неї Вам повідомлять наші менеджери після відправки вашої заявки. Приємні бонуси у вигляді знижки 3-20% від роздрібної ціни на зварену сітку 3D і комплектуючі до системи огорожі.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!