Хвіртка для паркану з зварної сітки

Наша компанія є виробником сітчастих секційних огорож в полімерному і ПВХ покритті. Також ми виготовляє хвіртки і ворота (брами) з зварної сітки. Тому якщо ви підшукуєте вхідну групу для вже існуючого або поки ще майбутнього паркану, то зверніть увагу на хвіртки з зварної сітки, які можна придбати в ТОВ «ТД ПОЛИПЛАСТ» по самій вигідною ціною.

Наш асортимент представлений хвіртками з сітки 2D і 3D в полімерному або ПВХ покритті. Така конструкція гармонійно виглядає в купі з сітчастої огорожею, але також прекрасно поєднується з парканами іншого типу.

хвіртка з сіткиХвіртка для паркану з сітки 3D

Сітка 3D володіє такими параметрами як надійність, високий рівень захисту, має довгий термін служби і виглядає легко і естетично. Рифи (вигини), завдяки яким дана сітка і отримала назву 3D, надають конструкції необхідну жорсткість і оригінальний стильний вигляд. На нашому виробництві сталь для прутків цинкується і додатково покривається полімерним або ПВХ покриттям. Такий захист поверхні наділяє металеву конструкцію високими експлуатаційними характеристиками і не вимагає догляду.

хвіртка для огорожі з сіткиСітка 2D

Хвіртка з сітки 2D – це легка і надійна конструкція. У ній сталеві прути не мають рифів, але в місцях перетину, також як і в 3D, надійно зварені між собою. Точкове зварювання прутів надає конструкції жорсткість, і на відміну від сітки-рабиці, зварена конструкція 2D НЕ провисає з часом. Сітчаста вхідні конструкція актуальна для спортивних майданчиків, промислових та виробничих об’єктів, а також приватних ділянок, де необхідно зберегти оглядовість території.

 

Установка сітчастих воріт і хвіртки

Хвіртка з сітки Установка хвіртки відбувається на попередньо підготовлену ділянку території. Стовпи бетонуються в колодязях діаметром 25 см на глибину близько 70-100 см. Першим етапом установки є складання замку і гарнітури, і їх монтаж на стулку. Наступний етап полягає в тому, щоб одягнути стулку на несучий стовп, відрегулювати зазори за допомогою петель і встановити зібрану хвіртку в колодязі для подальшої бетоніровку. Після вертикального і горизонтального вирівнювання конструкції стовпи бетонуються. Зафіксуйте закриту стулку за допомогою дощок або інших підручних матеріалів, залийте в колодязі бетонну суміш. Після затвердіння бетону дерев’яні лати забирається.

Купити хвіртку для огорожі з зварної сітки за ціною виробника

калітка з сіткиТак як ми є компанією-виробником, то вітчизняному покупцеві ми готові запропонувати найнижчі ціни на продукцію високої якості. Актуальні позиції ми зберігаємо на своєму складі, що дозволяє нам в найкоротші терміни доставити куплений товар в місце призначення. Доставку ми здійснюємо власним або найманим транспортом у всі міста України, прямо на об’єкт замовника.

У нас можна придбати хвіртку з сітки в полімерному або ПВХ покритті зі стандартними розмірами або ж замовити виготовлення конструкції за індивідуальними кресленнями. Конструкція вхідної групи ТМ ЗаЗабором складається з рами, на яку вже встановлена ​​сітка, приварені петлі (всі петлі вхідної конструкції маю радіус відкриття 110-140 градусів), вбудований замок з ручкою, і стійок.

Для того щоб отримати консультацію або зробити замовлення, достатньо зателефонувати нам за вказаною в розділі «контакти» телефону. Своїм клієнтам ми надаємо гарантію на весь асортимент товару до 12 років, пропонуємо високу якість за низькою ціною, і балу приємними знижками і відмінним сервісом.

 

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!