Огорожа прибережної зони і берегової лінії

Сезон літнього відпочинку в розпалі – необхідно облаштовувати пансіонати, літні майданчики кафе, спортивні табори або туристичні бази. Насамперед слід вибрати якісне огорожу берегової лінії, так як саме цей об’єкт є ключовим у загальній композиції всіх морських або річкових споруд.

Перше властивість такого паркану – це надійність. З одного боку він повинен бути легким, ненав’язливим, добре проглядатися, але з іншого боку міцним, дійсно захисним огородженням від різних посягань. Друге властивість такого паркану – це антикорозійність, так як наше споруда стоїть біля води.

Наша компанія пропонує оптимальний по всі властивостям варіант – паркан з 3D сітки.

Паркан для берегової лінії: основні переваги

Сітковий паркан з інноваційної 3D зварюванням відрізняється цілим рядом переваг:

  • використовувані матеріали і технології не дозволяють забору іржавіти;
  • морська вода ніяк не впливає на фізичні властивості такого паркану;
  • спорудження дуже надійно: з одного боку здається легким і ненав’язливим з інтер’єрної точки зору, але з іншого боку
  • через нього досить складно перелізти, витримує максимальну силові навантаження.

Полімерні моделі зборів для огорожі пляжу кілька років тому користувалися особливою популярністю. Однак з плином часу почали іржавіти і втрачати свої властивості. Саме тому в Україні все більше стали використовувати металеву 3D сітку, особливо в містах Бердянськ, Генічеськ, Кирилівка, Запоріжжя, встановлюють зварену сітки в ПВХ в Одесі, Херсоні, Маріуполі, Темрюк, Новоазовську, Пересип, Арабатська стрілка.

Купити огорожу для установки поблизу води: кілька особливостей

Паркан для об’єктів прибережної зони повинен бути надійним, довговічним, легким в установці і недорогим. Саме ці якості поєднує в собі металевий паркан для пляжу з використанням 3D сітки.

Ми настійно рекомендуємо купувати саме цей вид забору, так як тільки така споруда дозволить вам не турбуватися про його стан довгі роки. Процес установки відбувається досить легко, професійні робітники можуть впоратися за кілька годин (в залежності від площі).

Тому якщо ви власник турбази, власного пляжу, пансіонату або бази відпочинку – вирішуйте. Вигідна ціна і море індивідуальних знижкових пропозицій – ось гарантія від нашої компанії.

 

Паркан для об'єктів прибережної зони

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!