Стовпи для огорожі сітки

система ограждения из сеткиНі один монтаж огорожі не обійдеться без бетонування стовпів або інших опор, які і будуть основними несучими для огорожі. Огорожа з зварної сітки передбачає монтаж стовпів на відстані 2525мм або 3025мм залежно довжини секцій паркану. Стовпи для забору мають різні характеристики і підбираються відповідно до обраної системою огорожі.

Наше підприємство виробляє стовпи з оцинкованої сталі товщиною від 1,2 мм до 4 мм, в залежності від планованого типу огорожі і навантаження на нього. Основним з самим поширених типів стовпів, є тип стовпа під бетонування в даному випадки одна частина стовпа бетонується на глибину 40-50 см. Побажанню замовника може бути збільшена кратно 10 см, єдиним обмеженням довжини стовпи є, можливість його покриття ПВХ – габарити камери для покриття стовпа ПВХ не перевищують 3 м, при цьому в полімерному покритті можливо виготовлення стовпів довжиною до 7м.

Столбы для забораСтандартне перетин стовпа для об’єктів міських і заміських об’єктів, з стандартним рівнем і вимогою безпеки 40×60мм, для забезпечення підвищеного рівня безпеки рекомендовано устнавліваются стовпи перетином 60×80мм.

Перетин стовпа на спортивних полях – 80×60мм, опори відкатних та розпашних воріт -100×100мм, або 120 x 120 мм.

Всі стовпи має запаение гайки для кріплення секцій до них, або ж розраховані для установки секцій за допомогою хомутів або саморізів.

опора анкерная съемная на столбыВсі стовпи можуть бути встановлені на опори анкерні, які забезпечують швидкий монтаж огорожі на асфальт або бетон, без додаткової підготовки території. Огорожа з зварної сітки встановлене на анкерні кріплення може бути демонтовано і перенесено в інше місце.

Так виглядають стовпи під бетоннірованіе і установки на анкера при порівнянні їх.
бетонировка столбов

 

 

Товщина стінки стовпа

1,2мм, 2мм, 3мм, 4мм

Перетин стовпа

40х60 мм, 60х80мм, 80х80мм, 100х100мм, 120х120мм

Точки кріплення секцій

з кріпленням і без кріплення

Закінчення стовпа

вгорі заварений або пластикова заглушка

Покриття

ПВХ, ППЛ, ЦИНК

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!