Огорожа для дитячого майданчика

Огорожа для дитячого майданчика

Дитячий майданчик – це місце, де дітки весело проводять час: малюки грають в пісочниці, катаються на гойдалках, а школярі зайняті більш активними іграми. Паркан для дитячого майданчика дозволяє обгородити дитячий ділянку від собак і кішок, тим самим з’являється можливість максимально убезпечити малюків від бродячих тварин і контролювати дотримання чистоти в місці для ігор. Тому, якщо у Вас ще немає такого огородження – задумайтеся над його установкою, а компанія ТОВ «ТД ПОЛІПЛАСТ» допоможе Вам у цьому питанні.

Металеві огорожі дитячих майданчиків з сітки, їх переваги

Універсальною декоративною огорожею для спортивних і дитячих майданчиків є зварна сітка. Вона характеризується відмінною міцністю, надійністю, простотою монтажу і ремонту, мінімальним обслуговуванням, довгим терміном служби, відсутністю гострих кутів і прозорістю, що особливо актуально при контролі над дітьми. І до вищепереліченого додамо важлива перевага сітки – її доступну ціну.

Паркани для дитячих садків та майданчиків з сітки мають різні варіанти покриття:

  • Оцинковане.
  • ППЛ (полімерно-порошкове покриття).
  • ПВХ (хлорполіетілен) – «обгумовані секції».

Паркан для дитячого майданчика з сітки

Всі ці види покриття надають металевому паркану високу стійкість до корозії, стійкість до негативних впливів навколишнього середовища, перепадів температури і атмосферних опадів.

Найбільш безпечним і надійним покриттям є ПВХ, так як воно не вимагає ніякого догляду, не злазить при фізичних пошкодженнях, і про нього не можна поранитися або подряпатися. Цей полімер, яким на виробництві покривають паркани для дитячих майданчиків, екологічно чистий, абсолютно нешкідливий для дітей, і до того ж дуже приємний на дотик.

Вироблені нами секційні паркани, завдяки наявності ребер жорсткості, так званих «рифів» або V-образних вигинів сітки, витримують великі навантаження на секції. Паркани для дитячого майданчика з сітки виготовляються різної висоти, тому у нас ви зможете підібрати і купити найбільш оптимальне рішення для Вашого майданчика. Сітку можна використовувати як огорожу дитячого садка, школи, дитячих центрів, таборів і зон для гри в торгових центрах.
Огородження для дитячих майданчиків крім приємної ціни мають дуже естетичний вигляд, і фото на нашому сайті допоможуть Вам у цьому переконатися.

Купити паркан для дитячого майданчика в Україні

Наша компанія займається виробництвом і реалізацією огорож з сітки в Україні. Тому, якщо ви шукайте, де вигідно купити паркан для дитячого майданчика, то ТОВ «ТД ПОЛИПЛАСТ» – це відмінний вибір.

У нас є різні види сіток, воріт, хвірток в наявності і під замовлення. Власне виробництво дозволяє нам пропонувати покупцям оптимальні ціни, без переплат, і гарантувати високу якість продукції, що виготовляється (надаємо гарантію до 12 років). Доставка товару здійснюється по всій території України (Кіровоград, Запоріжжя, Миколаїв, Черкасси та ін.) Найманим або власним транспортом компанії прямо на об’єкт замовника. Також ми пропонуємо послуги з монтажу огорожі. У разі якщо наші монтажні послуги Вам не потрібні, то ми представимо всі технічні документи, монтажні креслення для самостійної установки забору.

Оптових покупців і постійних клієнтів ми готові побалувати приємними знижками.

Потрібно огорожу? Звертайтеся до нас!

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!