Рулонний зварна сітка для огорожі

ограждение из сварной рулонной сеткиРулонний зварна сітка – це просте, легке і прозоре огородження, яке має відносно низьку ціну і може бути встановлено, як огорожу прибудинкової території, дачі, саду або офісних і житлових приміщень. Зварна рулонна сітка для огорожі представлена ​​на zazaborom.com.ua використовується переважно з осередком 50×50мм і 100×50мм і може бути як з полімерним покриттям так і без. Сітка огорожі металева виготовляється тільки з оцинкованої сталевого дроту або чорного дроту з подальшим гарячим цинкуванням після зварювання.

Сітки для огорож в рулонах представлені до продажу у різних виробників має схожі характеристики, але мають одне схожість – тип покриття сітки:

  • гаряче цинкування;
  • електрогальванічних цинкування;
  • цинкування + полімерне покриття;

Рулонний зварна сітка з ПВХ (полімерним покриттям) для забору

Рулонний сітка зварена з оцинкованого дроту з подальшим її покриттям полімером (ПВХ) проводиться як з попередніми цинкуванням дроту так і з нанесенням полімеру безпосередньо на чорну дріт. Використовується як декоративну огорожу, але при цьому має робочий діапазон температур від -30 до 60 градусів, при якому покриття не деформується і не змінює своїх експлуатаційних параметрів, якщо Вам необхідно купити паркан з сітки для захисту периметра ви можете ознайомиться з ним по посиланню.

Чарунка,ммДіаметр дрота, ммШирина рулона, мДовжина рулона, мДодатково
50×501,9; 2,51,8; 1,530
50×50 +оц21,5; 225Чарунка Хвиля
100×50+оц21,5; 225Чарунка Хвиля
100×502,51,5; 230Чарунка Хвиля

Металеві огорожі з сітки оцинкованої

Оцинкована зварна сітка для огорож в рулонах використовується як тимчасове огородження, як сітка для позначення кордону території, а також для створення перегородок в фермерських господарствах для птиці і дрібних тварин, а також для будівництва вольєрів для тварин. Оцинкована сітка нашого виробництва має великий асортимент, кількість найменувань готової продукції понад 100 видів, але при цьому ми припускаємо Вам купити сітку зварну оцинковану з великою осередком так як це найбільш підходящий варіант для огорожі з точки зору співвідношення ціни і експлуатаційних параметрів.

Чарунка,мм Діаметр дрота, ммШирина рулона, м Довжина рулона, мДодатково
50×501,4; 1,6; 1,8;1,5; 1,830Осередок +-2мм
75×501,8 ; 2,01,5; 1,830Осередок +-2мм
100×501,8 ; 2,01,5; 1,8; 2,030Осередок +-2мм

Переваги оцинкованої сітки рулонної для парканів:

  • низька вартість;
  • проста монтажу;
  • термін експлуатації більше 5 років;
  • невибагливість у догляді, не вимагає фарбування;
  • рух повітряних мас по території;
  • не створює тінь

Для створення простого паркану прибудинкової території, ви можете використовувати сітку як в полімерному покритті так і без, дана сітка підійде для вольєрів, так і для огородження вигулу сільськогосподарської птиці. Сітка огорожі в полімері з осередком “хвиля” має декоративний зовнішній вигляд і може бути використана як опора для в’юнкий рослин, квітів і винограду. Завдяки своєму захисному покриттю сітка не змінює свій зовнішній вигляд при впливі таких негативних чинників як мороз, вода, сонце.

Рулонний зварна сітка для огорож допоможе вам позначити межі території, але не буде мати таку функцією як захист території від проникнення зловмисників, так як дана продукція в основному призначена для запобігання потрапляння на територію бродячих тварин і сусідкою птиці.

Монтаж рулонної зварної сітки

Простота монтажу дозволяє встановити дане огорожу самостійно без наявності будівельного інструменту і техніки в короткі терміни, завдяки можливості використання стовпів будь-якого перетину, кріплення для паркану з зварної сітки ви можете самостійно вибрати, наприклад болт + скоба, саморіз і скоба, хомути різних видів. Купити зварену сітку в рулонах можна оптом і в роздріб у нашого підприємства з доставкою по Україні, відвантаження сітки проводиться з складів Дніпро, Харків, Київ, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Одеса, Львів, Херсон, Полтава, Львів, Мукачево, Тернопіль, Луцьк, Чернівці

Купити рулонну зварену сітки оцинковану і в ПВХ

Сітка для огорожі зварена оцинкована з полімерним покриттям купити в Києві для свого дачного ділянки, вольєра або фермерського господарства у нашого підприємства за ціною виробника вигідно з доставкою по Україні. Всі сітки відповідають заявленим характеристикам і параметрам, при покупці паркану з рулонної сітки ви отримуєте саме той діаметр дроту і осередок за яку заплатили. Проконсультуємо при покупці огорожі з зварної сітки по всіх параметрах і монтажу забору або вольєра.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!