Огорожа промислових підприємств

Огорожа промислових майданчиків дозволяє позначити робочу територію і запобігти несанкціоноване проникнення на об’єкт. Промислові паркани з зварної сітки часто встановлюють на територіях заводів, цехів, складів, державнихустанов, об’єктів стратегічної важливості: ТЕС, АЕС, водозабірних станцій і інших ділянках.

Якщо ви власник великого підприємства, і в даний момент підшукуєте промислові огорожі для свого об’єкта, то паркан з зварної сітки – це оптимальний вибір. І ось чому.

Промислові паркани із сітки, їх переваги

До огородження промзони і виробничих об’єктів висувають високі вимоги, і зварена сітка з ними цілком справляється.

Безпека

Робота на виробництві і промислових підприємствах має на увазі контакт з горючими, хімічними та іншими агресивними речовинами. Сталь, а також захисне цинкове і полімерне покриття, яким її покривають, забезпечують негорючість конструкції і стійкість до агресивного середовища: соляні розчини, бензин, масла та інші хімічні речовини.

Надійність

Огорожа майданчиків промислових підприємств зварною сіткою дозволяє повністю переглядати промзону. Чарункова структура забору ускладнює, а часто на корені охолоджує порив зловмисника проникнути до вас на об’єкт. Також для більшої безпеки ви можете захистити ділянку конструкцією з Г  чи Y образним навісом для кріплення колючого дроту або «Егози». Для огородження промислових будівель зазвичай використовують сітку 2D (подвійна сітка), рідше 3D. Міцна сталь, з якої виготовляють паркан, точкове зварювання в місцях з’єднання прутів, достатня товщина сітки – все це робить конструкцію міцною, твердою, стійкою до пошкоджень, а значить надійної.

Экономия

В поисках забора для своего участка каждый хозяин хочет купить ограждение, доступное по цене, и с хорошими эксплуатационными характеристиками. Именно это вы и получите, если купите промышленный забор из сетки. Помимо того, что такой забор очень доступен по своей стоимости, во время эксплуатации он не требует обслуживания. На нем не будет разводов от дождя, грязи, раскрасок граффити и т.п., а это ежегодная экономия денег на чистящих, моющих и красящих средствах. То есть, купив раз, вы забываете обо всех рутинных работах, связанных с обслуживанием забора промзоны.

Естетичність

Незважаючи на свою назву – паркан промисловий, конструкція з зварної сітки виглядає естетично. Ви можете переконатися в цьому, подивившись фото на нашому сайті. Акуратно зварені осередки, рівні сталеві прути, стійкий до УФ колір порошкового або ПВХ покриття надають забору стильний, красивий вид.

Довговічність

Паркани промислові – сталь з цинковим або полімерним покриттям не піддається корозії, не деформується при перепадах температур, стійка до негативних впливів навколишнього середовища і атмосферних явищ. Тому таку огорожу промислових будівель простоїть в своєму первісному вигляді довгі роки.

Ограждение промзоны фото
Ограждение промышленных предприятий фото
забор промышленный фото
ограждение для промышленных территорий фото

Де купити огорожу промзони?

Покупцям, які шукають огорожу для промислових територій, компанія ПолиПласт готова запропонувати найвигідніші умови. В чому це проявляється?

 1. Оптимальна ціна

  Компанія ПОЛІПЛАСТ виготовляє продукцію під торговою маркою ЗаЗабором на власному виробництві, використовуючи сучасні технології та новітнє італійське обладнання. Купуючи товар безпосередньо у виробника, ви економите значну частину суми, минаючи переплату посередникам.

 2. Висока якість

  Ми одна з двох компаній в Україні, яка цинку сітку на виробництві. Оцинкування стали перед фарбуванням підвищує стійкість матеріалу до негативних впливів, зберігає естетичність поверхні і збільшує термін служби.

 3. Гарантія

  Сітка і всі комплектуючі, які ми пропонуємо для огорожі промзони, тестувалися в умовах агресивного середовища (в соляній ванні). Дані тесту показали хороші результати, тому ми даємо гарантію до 12 років на куплену продукцію.

  Також в нашій компанії ви можете замовити монтаж даного огорожі.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!