Огорожа шкіл – паркан з сітки для школи

паркан для школи

Огорожа шкіл по периметру дозволяє запобігти вибіганню дітей на проїжджу частину, виключаючи можливість нещасного випадку, а також перешкоджає проникненню на територію навчального закладу сторонніх осіб і бродячих собак.

І якщо ви підшукуєте надійну і доступну за ціною огорожу шкільної території, то в ТОВ «ТД ПОЛІПЛАСТ» ми готові запропонувати сучасний, міцний, естетичний і недорогий варіант – паркан з зварної сітки.

Вимоги до огорожі освітніх установ в Україні

Паркан для школи дає можливість створити мінімальні умови контролю пришкільного ділянки і учнів, але в свою чергу до нього висувають такі вимоги:

  • висока міцність і надійність;
  • екологічність матеріалів;
  • хороша оглядовість території;
  • безпеку конструкції (відсутність гострих піків і інших травмонебезпечних елементів);
  • антивандальне покриття;
  • довгий термін служби;
  • економічність в обслуговуванні;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Всім цим вимогам повною мірою відповідають секційні паркани від компанії ТОВ «ТД ПОЛІПЛАСТ».

Зварна сітки, яку ви можете замовити у нас для огорожі шкіл, являє собою секційну конструкцію з сталевих оцинкованих прутів. З’єднані прути між собою якісної точковим зварюванням. Така конструкція має високі антикорозійними властивостями, стійкістю до атмосферних впливів і перепадів температур, вона легко і швидко встановлюється, не деформується з часом і не потребує догляду.

Чарункова структура забору забезпечує прекрасну оглядовість території, а товщина сталевих прутів достатня, щоб конструкція залишалася міцною і надійною.

 

Металева огорожа шкільної території

огорожа для школи

Секційне металеву огорожу навколо шкіл сьогодні можна зустріти досить часто, а найпопулярнішим варіантом є сітка в полімерному або ПВХ покритті.

Крім того, що це покриття в рази підвищує експлуатаційні властивості оцинкованої поверхні, воно є екологічним і надає конструкції стильний європейський вигляд. Полімерне і ПВХ покриття стійке до вигорання і механічних впливів, тому його естетичність здатна радувати око довгі роки без щорічного обслуговування. А хіба не це потрібно більшості покупців?

Також варто додати, що поверхня ПВХ дуже приємна на дотик і про неї не можна поранитися або подряпатися, що особливо актуально для дитячих установ.

Хочете купити якісний і недорогий паркан для огородження території школи? Звертайтеся до нас!

Власне виробництво в Дніпрі дозволяє нам гарантувати високу якість продукції, і пропонувати приємну «без накрутки» для клієнтів вартість.

Оцінити привабливість забору ви можете на фото в цьому розділі (або каталозі)

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!