Паркан для саду з сітки зварної. Огорожі з сітки для саду та будинку.

огорожа садка

Відмінним варіантом садової огорожі є паркан для саду з металевої зварної сітки, завдяки легкій конструкції – він не перешкоджає руху повітряних мас по ділянці саду. Монтаж огорожі, основою якої є сітка зварена пвх зелена, простий і швидкий, тому за лічені дні ви отримаєте ідеальна огорожу для Вашого саду, яка буде радувати Ваше око більше 15 років.

Ми пропонуємо огорожі з сітки різних комплектацій і покриттів: сітка для огорожі зварена цинк пвх зелена, або сітка для огорожі зварена цинк, так само їсть варіант виробництва забору сіткового паркану з сітки в полімерному покритті.

Сіткова огорожа для саду – впишеться в будь-який екстер’єр, що не буде затінювати Ваш сад, город або просто двір вашого будинку. Дана огорожа допоможе Вам зробити вашу ділянку або сад привабливим, сучасним, а також ви можете спорудити живопліт основа якої буде секція забору з зварної сітки. Огородження нашого виробництва мають хороші технічні характеристик, такі як товщина дроту починаючи від 3 мм закінчуючи 6мм і захисне покриття від корозії, завдяки яким Ваша територія буде в безпеці терміном понад 20 років.

Паркан металевий секційний, ціна якого бездоганно обрадує Вас, для саду не вимагають ніякого відходу ні фарбування, ні миття, рослини у Вашому саду будуть надійно захищені від диких тварин в зимовий і літній час, наприклад від голодних зайців 🙂 Купити паркан для саду в будь-якій точці України можна за телефонами або електронною поштою. У нас вигідно купувати сіткове огородження, так як купуючи парканні секції з зварної сітки від виробника Ви забезпечите себе від підробки, отримаєте офіційну гарантію, а також отримаєте консультацію по монтажу і правильної експлуатації забору, якщо у вас виникнуть будь-які питання телефонуйте нам і ми з радістю відповімо на них.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!