Огорожа для АЗС (заправки) з сітки в ПВХ

паркан для АЗСОгорожа для АЗС в першу чергу повинна бути надійною і не піддаватися корозії через впливу бензину, масла, соляного і розчину і інших агресивних речовин, якими обробляють дороги. Паркан із сітки захистит АЗС від проникнення зловмисників, при цьому не приховає вивісок, сітілайтів та стел заправок. Секційні паркани для АЗС ідеальне рішення для позначення периметра території громадських місць, завдяки своїм властивостям сітка для огорожі не створює ефекту замкнутого простору, не псує фасад будівель своїм зовнішнім виглядом, а служить як елегантне огородження європейського типу.

Переваги сітки 3d для огорожі заправки

Сітка 3D з ребрами жорсткості має головну перевагу перед іншими огородженнями панельного типу, це швидка «гаряча» заміна пошкоджених секцій у разі їх псування. Панель огорожі з сітки може бути відновлена протягом декількох хвилин завдяки зручному кріплення секцій та стовпів за допомогою скоби і болта. Ніякі графіті і інше вуличне творчість, не завдасть шкоди огорожі, так як на цьому на паркані з сітки графіті в принципі не вдасться намалювати, але при цьому ви можете розмістити на паркані свою рекламу у вигляді банерної розтяжки, таблички з ПВХ пластика, короба лайтбоксу з алюмінієвих композитних панелей і оргскла.

Купити забор для заправки

Наше підприємство може повністю організувати будівництво заправних комплексів, починаючи з огорожі АЗС закінчуючи виготовлення листівок, і інших рекламних матеріалів: сітілайтів, стел. Виготовимо зенітні ліхтарі для автозаправок. Огорожа з сітки нашого виробництва відповідає всім вимогам і нормативам по пожежній безпеці газових заправок і не порушує норм експлуатації АЗС.

Купити забор для заправки з зварної сітки з полімерним або в ПВХ покритті з доставкою в будь-яку точку України. Підготуємо всю документацію і видамо гарантійний сертифікат і сертифікат відповідності на наше огорожу для контролюючих органів. У зв’язку зі зміною законодавства всі автозаправки, газові заправки повинні бути мати вентильовану огорожу, з не горючих матеріалів, не чекайте перевірок пожежників, встановіть завчасно огорожу.

Пофарбуємо (полімерно-порошкове фарбування) паркан в кольори вашого фірмового стилю.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!