Покриття систем огорожі з зварної сітки

Паркани з зварної сітки сьогодні є затребуваною продукцією серед людей, які хочуть швидко і недорого, але при цьому красиво і надійно огородити свою територію, ділянку. Популярність такого металевого огородження обумовлена ​​його невибагливістю до обслуговування, достатню міцність, твердістю, естетичним виглядом і довгим терміном служби в різних кліматичних умовах.

Хороші експлуатаційні характеристики паркану багато в чому залежать від його покриття. У компанії ТОВ «ТД ПОЛИПЛАСТ» ми виробляємо і реалізуємо зварену сітку в ПВХ і полімерному покритті. У чому їх особливості, розглянемо нижче.

ПВХ(ТПК) покриття

Сетка в ПВХ покрытии

ПВХ – це полівінілхлорид, пластик з групи термопластів, який після формування зберігає здатність до переробки. Він стійкий до вигорання і перепадів температур від – 40˚ до + 100 ˚.

На виробництві секційну зварену сітку покривають поливинилхлоридом методом полімеризації, поміщаючи в високотемпературну камеру, після чого її охолоджують у спеціальній ванні. Пройшовши повний виробничий процес, ПВХ утворює на оцинкованій поверхні суцільний і міцний шар товщиною близько 500 мікрон. Такий товщини досить, щоб забезпечити стали надійний захист від негативного впливу зовнішнього середовища і механічних пошкоджень.

Перевагою ПВХ покриття є його висока стійкість до пошкоджень, еластичність і приємна на дотик поверхню, схожа на гуму. Це покриття не деформується і не тріскається при вигинах, і навіть у разі пошкодження про нього не можна поранитися, що особливо актуально у разі огородження дитячих майданчиків або територій для тварин.

Крім того, що ПВХ дозволяє надійно захистити конструкцію від корозії, ця поверхня невразлива до впливу різних кислот, лугів, масла. Для автостоянок, АЗС, промислових, виробничих об’єктів, а також прибережних і морських зон, де через агресивного середовища звичайний металевий паркан простоїть 5-10 років, огорожу з ПВХ прослужить не менше півстоліття.

До єдиного недоліку можна віднести лише той момент, що паркани з даними покриттям випускають в одному стандартному кольорі – зеленому (RAL 6005).

Полімерное покриття

Сетка в покрытии цинк+ полимер

Полімерне покриття для металевих парканів виготовляють з полімерних матеріалів з додаванням поліефірних багатокомпонентних порошків. На виробництві порошкову фарбу наносять шляхом запилення, після чого її піддають термообробці в високотемпературної печі.

На відміну від звичайних лакофарбових матеріалів, порошкова фарба володіє кращими показниками стійкості до ультрафіолету і іншим негативним впливам навколишнього середовища, включаючи агресивну дію (кислоти, луги тощо), вона більш ударопрочная і чудово тримається на сталевий поверхні довгі роки.

У плані еластичності, стійкості до кислот і впливу морської води поверхню з ППЛ трохи поступається ПВХ. Але в плані стилістичного оформлення екстер’єру порошкове покриття має явну перевагу. Сітки для парканів в ППЛ крім зеленого кольору мають ще кілька стандартних варіацій, а при індивідуальному замовленні можливе виготовлення в будь-якому кольорі з каталогу RAL.

Що стосується температурного режиму, то полімер відмінно себе проявляє в діапазоні від – 50˚ до + 90 ˚.

Порошкова фарба, нанесена на виробництві, утворює ідеально гладку поверхню, на якій не залишаються дощові розлучення і не прилипає бруд. Колір фарби стійкий до вигорання і зберігає свою насиченість не один десяток років. Завдяки невибагливості до обслуговування, а також здатності на довгі роки зберігати свою естетичність, секційні паркани з ППЛ користуються особливою популярністю у власників дач, заміських ділянок, приватних володінь.

Яке вибрати: ПВХ або ППЛ?

В умовах агресивного середовища і в місцях, де необхідно максимально виключити травматизм при контакті з огорожею, найкращим вважається паркан з зварної сітки в ПВХ. У всіх інших випадках, а також при бажанні встановити огорожу певного кольору, ППЛ – це прекрасний вибір.

Незалежно від того, яким покриттю віддається перевага, можна сміливо стверджувати, що обидва вони помітно спрощують життя людини, так як переводять металеву конструкцію огорожі в категорію максимально зносостійкого огорожі.

Вони надовго забезпечують забору:

  • надійний захист від атмосферного впливу і перепаду температур;
  • відмінну водонепроникність і антикорозійний захист;
  • довгий термін служби з мінімальним обслуговуванням;
  • стильний, не теряющийся з роками, привабливий зовнішній вигляд.

Для замовлення секційного паркану в ПВХ або полімерному покритті, а також за більш детальною інформацією звертайтесь до нас за телефоном, вказаним в розділі «КОНТАКТИ». Ми завжди раді нашим клієнтам і відкриті для співпраці.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!