Вибір парканів, характеристики, переваги.

При виборі  огорожі для будинку, дачі або просто заміського ділянки перед нами виникає складний вибір, який же паркан встановити? Не залежно від типу забору і цілі застосування, будь то декоративний паркан або огорожу для забезпечення надійного захисту ділянки потрібно ретельно підійти до вибір зборів.

На ринку України надано безліч огорож на будь-який смак і гаманець, в цій статті ми розглянемо кілька варіантів найбільш затребуваних огорож для частого будинку з аналізу ринку огороджень в Дніпрі і Дніпропетровській області.

«Євро паркан»;
Огорожа з профнастилу;
Забір з кованими елементами;
Огорожа з «сітки-рабиці»;
Зварна сітки.

«Євро паркани»

евро забор из бетона

Євро паркани – це найпоширеніший вид паркан в сільській місцевості. Масове встановлення євро-парканів почалася приблизно з 2000-х років. Дані паркани придбали свою популярність в 2000х року через не високу вартість, «новизни», на перший погляд надійності. На сьогоднішній день, виробників зборів стало так багато (через дешевизну обладнання для виробництва), вибрати дійсно якісний паркан стало майже неможливо. Через велику конкуренцію ціни на ці паркани стали значно нижче, але не через меншу націнки на товар, а через «економії на витратних матеріалах». Виробники євро-парканів в нинішній конкуренції економлять як на якості матеріалів, так і на витратних матеріалах, типу арматурної сітки всередині самого паркану. Але звичайно не маловажний факт: про «Євро збори» в Європі ніхто і не чув напевно і до цього дня. )

Перевага «Євро зборів»: низька вартість, простота монтажу.

Недоліки «Євро зборів»: вимагають фарбування або побілки, велика ймовірність купити паркан низької якості, низькі захисні властивості через крихкість забору, відсутність хвірток і воріт в комплект забору.

 

Огорожа з профнастилу;

забор из профнастила

Паркани з профнастилу – стали завойовувати ринок огорож зовсім недавно. Паркани з профнастилу має головна перевага це захист території від «зайвих очей». Дані паркани виробляються з оцинкованих або НЕ оцинкованих листів металу товщиною від 0,4 до 1 мм. Сама распространененая товщина профнастилу для забору 0,4 мм через її низьку вартість. Фарбування огорожі з проф листа здійснюється методом порошкового фарбування, термін служби якої від 2 до 8 років. Дані огорожі закривають територію від провітрювання, що негативно впливає на рослини. Вибір парканів грунтується на:

Перевага паркану з профнастилу: захист території від «зайвих очей», можливість підібрати в комплект ворота і хвіртку. висока надійність забору.

Недоліки паркану з профнастилу: низькі захисні властивості від фізичного впливу (товщина 0,4 мм), вимагає щорічного фарбування через 5 років, отсутвие циркуляції повітря на ділянці.

Паркан з кованими елементами

забор из ковки

Огородження з використання кованих елементів виглядає естетично, дорого і ексклюзивно. Даний тип огорож ідеально поєднується зі стійками з цегли і каменю. Огородження з кування дозволяє повітрю перешкоджати циркуляції по ділянці, на ділянках забору де потрібен захист від «зайвих очей» можна використовувати стільниковий полікарбонат. При виборі зборів зверніть увагу на:

Перевага паркан з ковки: паркан з кування ексклюзивний, виглядає «дорого», вписується в будь-який ландшафтний дизайн, надійність, не вимагає майже ніякого догляду протягом 5 років. Декоративний і при цьому надійний паркан.

Недоліки паркан з кування: висока вартість

Огорожа з «сітки-рабиці»

сетка рабица забор

Огорожа з сітки рабиці в основному використовується для тимчасового огородження території. Огорожа з сітки рабиці через відсутність покриття або використання холодного цинкування вимагає щорічного фарбування. Тонка дріт 2мм не дає достатньої физички захисту об’єкта.

Перевага паркан із сітки рабиці: циркуляція повітря на території

Недоліки паркан з кування: низька фізична захист, щорічна фарбування, відсутність «гарячої заміни» пошкодженої ділянки.

 

 

Зварна сітки з ПВХ покриттям

выбор заборов

Паркани з зварної сітки відносно нові на ринку України мають привабливий зовнішній вигляд, легкі в монтажі, маю властивість «гарячої заміни» пошкоджених ділянок, відносно невисока вартість, надійність, безпечні для дітей і тварин.

Перевага паркан з зварної сітки: не вимагають догляду протягом 12 років, безпечні, надійні, низька вартість, гаряча заміна пошкоджених ділянок, простота монтажу

Недоліки паркан з сітки: обмежена висота 2,4 м

Купуючи паркан як для декоративних цілей так і для захисту територій звертайте уваги на технічні характеристики забору, термін експлуатації огорожі, гарантійний термін на паркан. Для захоплення терміну служби паркани необхідно проводити монтаж огорожі дотримуючись правил по монтажу, транспортуванні та експлуатації забору від виробника. Не вносьте зміни в комплектацію забору для збереження гарантійних зобов’язань перед постачальником. Купуйте паркани тільки у підприємств надають гарантію і обслуговування (якщо необхідно) своєї продукції. Тепер ви можете зробити правильний вибір зборів для своєї ділянки.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!