Огорожі з сітки Кам’янське (Дніпродзержинськ). Зварна сітка 3D для огорожі.

Забор из сетки Каменское

Огорожа з сітки з полімерним і ПВХ покриттям – це універсальний тип огорожі для територій, які вимагають високий рівень безпеки. Ця міцна і жорстка конструкція стійка до пошкоджень і забезпечує відмінну оглядовість ділянки, що особливо актуально для огорожі автостоянок, парковок, дитячих, спортивних майданчиків і інших промислових, виробничих і державних установ. Також паркан 3D користується великим попитом у покупців, які хочуть недорого, красиво і надійно захистити свої приватні домоволодіння або дачі. Огорожа з зварної сітки, яке ви можете купити в Кам’янське (Дніпродзержинську) безпосередньо у виробника, не вимагає ніякого догляду, і готово прослужити вам не один десяток років.

Наша компанія займається виробництвом і продажем зварної сітки. Наша продукція постійно є в наявності на складі, а при бажанні клієнта ми виготовимо сітчасту огорожу нестандартних розмірів під замовлення.

Огорожі з сітки Кам'янськеОсновні характеристики сітчастої огорожі:

  • стандартна висота огорожі з полімерним і ПВХ покриттям – 1,23 м, 1,53 м, 1,73 м, 2,03 м;
  • довжина панелі секції – 2,5 м (можливе виготовлення під замовлення секцій довжиною 3м);
  • товщина дроту для секції – від 4 мм (менша товщина дроту прогинається і носить суто декоративний характер);
  • оцинковані сталеві прути можуть бути в полімерному або ПВХ покритті.

паркан з сітки Кам'янськеОгорожа з зварної сітки з полімерним і ПВХ покриттям від компанії ПОЛІПЛАСТ в Кам’янському – це прекрасна можливість придбати недорогий, але якісний (ми надаємо гарантію до 12 років) і естетичний паркан для дачі, будинки, автостоянки, заправки та інше. Сітчасті огорожі в ПВХ покритті мають акуратний зовнішній вигляд, що не затінюють ділянку, стійкі до пошкоджень і негативних впливів навколишнього середовища. Вони надійно захищають ділянку від небажаного проникнення зловмисників і бродячих тварин на вашу територію.

Купити зварну сітку для огорожі в Кам’янське (Дніпродзержинську)

Зварну сітку для парканів ми виробляємо в Дніпрі (Дніпропетровську) і реалізуємо її по всій Україні. Тому якщо ви хочете купити сітку для забору в Кам’янському – це не проблема. Зателефонуйте нам по телефону, зробіть замовлення, і в обумовлені терміни ми доставимо вам її прямо на об’єкт. Доставка замовлення в Кам’янське відбувається зазвичай протягом 1-3 днів з моменту оплати огорожі.

Для того щоб купити паркан в Кам’янське, замовити монтаж огорожі або отримати консультацію щодо сітчастих конструкцій в полімерному і ПВХ покритті, вам достатньо всього лише набрати наш номер телефону. Крім якості та оптимальної ціни на нашу продукцію ми завжди готові побалувати оптових і постійних клієнтів приємними знижками.

 

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!