Купити огорожу з сітки Чернівці. Зварна сітка для паркану з ПВХ з полімерним покриттям.

Сітка для огорожі (Чернівці) дасть можливість захистити приватну і державну територію від проникнення сторонніх осіб, дозволить зберегти майно, виключить знаходження на об’єкті тварин.

орогожа з сітки чернівціПереваги системи огорожі з сітки 3D

  1. Зварна сітки в Чернівцях збирається з міцного, стійкого до впливу корозії матеріалу.
    Матеріал з ПВХ-покриттям відрізняється тривалістю експлуатації (гарантійний термін становить 12 років, без фарбування паркан може обходитися 15 років, загальний період використання огороджувальної системи – до півстоліття).
  2. Конструкція відрізняється простотою збірки. Використовувані матеріали: сітка, металеві стовпи, хвіртка, в’їзні ворота.
  3. Огородження у вигляді паркану в Чернівцях потрібні приватних володінь, будівлям промислового призначення, спортивних майданчиків для дітей і дорослих, тенісних кортів, об’єктам спеціального призначення: АЗС, аеропортів, окремої складської зоні, місць відпочинку, функціональним інженерним об’єктів і ін ..

Стандартна сітка «Рабиця» зі звичайної або оцинкованої дроту не витримує тривалого температурно-вологісного дисбалансу, властивого міжсезоння. Для підтримки естетичних характеристик її потрібно регулярно підфарбовувати. Полімерне покриття секцій інертно до дії дощу, снігу, сонячної активності, кислотам, низьких і високих температур. Що стосується спортивних споруд, огороджених по периметру полімерними 3D-панелями, то при попаданні м’яча, шайби виключається поява механічної деформації, а випадкове падіння дитини або дорослого на сітку не викличе переломів і ран.

Огорожа з сітки (Чернівці): особливості конструкції

Фіксація панелі ПВХ до стовпів виконується за рахунок кріпильних гайок, болтів і утримують скоб. Готові технологічні отвори в стовпах після завершення установки забору закриваються кришкою. З інструментів знадобиться тільки торцевої ключ.

Додатковими елементами можуть служити п’яти (для установки стовпів в бетонну подушку), розгалужені верхні наконечники (необхідні для розміщення у верхній частині забору колючого дроту), стовпи бόльшей довжини (на них можна розташувати захисну колючий дріт, натягнутий в декілька рядів). Купити додаткові елементи можна також в компанії «Поліпласт».

У Чернівцях є склад самовивозу і доставка з оплатою при отриманні замовлення.

Сітковий паркан з панелей перевозимо в Чернівці і Чернівецьку область. Охоплюємо такі населені пункти, як Новодністровськ, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Продаж сітки відбувається з доставкою з Дніпропетровська. Залежно від терміновості і обсягу зробленого замовлення користуємося послугами компаній по експрес-доставці, окремим транспортним засобом або догрузом наявної машини.

Ціна на сітку для забору в Чернівцях оптимальна, доступна багатьом замовникам. Так як товар – не сезонний, його продаж здійснюється цілий рік. В нашій галереї розміщені фото, які наочно покажуть, як виглядає готове огородження із сітки з полівінілхлоридним покриттям. Менеджери допоможуть розрахувати необхідну кількість сітки і дадуть відповідь на всі питання клієнтів.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!