Сітки

Сітка – це будівельний матеріал, який має велику кількість видів, з широкою сферою застосування, виготовлений переважно зі сталевого дроту. Основною сировиною для виробництва таких сіток як: зварна сітка, плетені, тканинна і просічно-витяжна сітка є низьковуглецевий дріт, переважно оцинкована. Металева сітка має різний розмір і вид осередку, вона ізлавлівается з дроту різного перетину і застосовується крім будівництва в сільськогосподарській сфері, автомобілебудуванні, військовій сфері та побуті. Для виробництва сітки використовують різні технології і тому як сказано вище їх можна поділити на чотири великі групи.

Зварна сітка

сетка фотоЗварна сітка – панельний або рулонний матеріал виготовлений методом точкового зварювання дроту розташованої перпендикулярно один до одного утворюючи квадратну і / або прямокутну осередок. Сітка зварна виготовляється із сталевого оцинкованого дроту діаметром від 0,4 до 2 мм – така сітка скручується в невеликі рулони. Сітка зварна з перетин дроту від 3 до 6 мм, яка має достатню твердість і не деформується під власною вагою називається сітка панельна, ще можна зустріти такі назви як «сітка в картах», «секційна сітка». Зварна сітка використовується при будівництві огорож, армування фундаменту і стяжки, при штукатурці стін і стель, для виготовлення кліток і вольєрів для тварин, виготовлення стелажів і меблів.

Плетені сітка

плетенная сетка фото

Плетена сітка – є переплетену між собою сталевий дріт, яка утворює ромбоподібну або квадратну осередок, найчастіше званої сіткою-рабицею. Дана сітка металева використовується для будівництва огородження територій, для яких основним фактором вибору матеріалу для забору є ціна, так це найдешевша сітка, серед всіх представлених на ринку металовиробів.

 

Просічно-витяжна сітка

сетка просечно-вятяжная фотоПросічно-витяжна сітка – проводиться методом висікання, вирубування або витягування отворів на сталевому оцинкованому аркуші за допомогою спеціалізованого обладнання. Просічно-витяжна сітка може бути застосована як для будівництва огорож, перегородок, в якості декоративних елементів інтер’єру, створення системи вентиляції, сходів, заїзди для інвалідних колясок, так і виробництва клітин.

 

Тканинна сітка

тканная сетка фотоТканинна сітка – проводиться шляхом перехресного переплетення високовуглецевого або низьковуглецевої сталевого дроту розташованої перпендикулярно один до одного. Сітка ткана переважно використовується для просіювання різних речовин при виробництві як аграрної, продовольчої, так і промисловий продукції.

Розглянемо основні фактори, на які необхідно звернути увагу, перед тим як купити сітку:

  • осередок сітки;
  • товщина дроту;
  • вага сітки;
  • вид дроту;
  • тип покриття сітки;

Купити сітку в Україні вітчизняного виробництва для різних цілей, гідної якості і прийнятною ціною можна у нашого підприємства, яке пропонує панельні рулонні сітки з оцинкованого дроту різного перетину з доставкою по Україні. Ознайомитися з панельної сіткою можна в розділах:

Наша сітка не іржавіє, не рвуться в місцях зварювання, не деформується і не змінює свої фізичні характеристики протягом усього терміну експлуатації, який на деякі сітки становить 50 років! Ми готові здійснити поставку сітки будь-якого типу і кількості по всій Україні. Наші склади в містах: Дніпро, Одеса, Харків, Чернівці, Полтава, Херсон, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Київ та Львів.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!