Сітка для огорожі в ПВХ купити в Миколаєві за ціною виробника.

Сітка для огорожі миколаїв

Купити сітку для забору в Миколаєві за низькою ціною? Зварна сітка в ПВХ покритті шукаєте де купити в Миколаєві? Чим захистити будинок, дачу або спортивний майданчик? Якщо Ви задаєте собі ці або подібні питання – Ви звернулися за адресою!)

Підприємство ТОВ “ТД ПолиПласт” виготовить, доставить і змонтує паркан з зварної сітки в Миколаєві і області: Первомайськ, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Новий Буг. Ми пропонуємо Вам купити сітку для огорожі дачної ділянки, території домоволодіння, двору багатоквартирного будинку, а також використовувати дане огорожу для будівництва спортивної або дитячому майданчику. Панелі огорожі з сітки представлені в декількох популярних типів покриттів в Миколаєві і Україні:

  • оцинковані секції без додаткового шару покриття;
  • оцинковані секції в полімерному покритті – полімерно-порошкове фарбування.
  • оцинковані секції в ПВХ покритіі- хлорполіетілен.

ПВХ покриття, яким покрита сталевий дріт, не дає секціях паркану іржавіти, а саме покритті не деформується і не вигорає на сонці, а також не тріскається на великому морозі, так як робочий діапазон температур для дано огорожі від -60 до +60 градусів. Сітка для огорожі з ПВХ покриттям зеленого кольору має ряд переваг перед такими забору як рулонний зварна сітка, сітка-рабиця, сітка-рабиця в полімерному покритті, паркан з канілірованая чорного дроту.

Перевага установки сітки в панелях перед іншими парканами.

паркан з сітки миколаїв

Секції з зварної сітки в ПВХ покриттям на відміну від сітки рабиці мають товщину дроту в 2 рази більше, так як стандартна товщина дроту для секцій паркану 3D 4мм – дана товщина прутка забезпечують жорсткість панелі при монтажі або при транспортування секції не деформуються, не пошкоджується покриття в відміну від сітки Рибиця яка при скручування в рулон втрачає свою жорсткість і цілісність покриття.

При будівництві огорожі території в Миколаєві для прорахунку забору Вам необхідно знати всього пару параметрів: довжина і ширина території, кількість поворотів. Наші менеджери прорахують Вам вартість паркану, допоможуть у виборі висоти системи огорожі, а також проконсультують з приводу монтажу паркану з сітки. Сітковий паркан в Миколаєві, ціна на який адекватна і доступна, підкреслить екстер’єр Вашої ділянки і не буде відволікати на себе уваги.

Доставка паркану в Миколаєві, здійснюється зручним для Вас способом, починаючи від окремої машини або догрузом, закінчуючи транспортною компанією. Наше підприємство також пропонує купити рулонну оцинковану сітку для виготовлення кліток, вольєрів і для установки тимчасового огородження з доставкою по Миколаївській області: Вознесенськ, Очаків, Первомайськ, Южноукраїнськ.

Быстрая доставка сетки в Николаеве

Доставка сітки в Миколаїв 1-3 дні.

Безопастная сделка

Безпечна угода з підприємством.

Скидка на сетку в Николаеве

Знижки від 3 до 20% в залежності від обсягу закупівлі.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!