Секційні огрожі із сітки в Полтаві з полімерним покриттям

Сетка для забора в ПВХ ПолтаваНеобхідно купити сітку для огорожі (забору) в полімерному покритті в Полтаві, тоді ви потрапили на потрібну сторінку. Сітка 3D в полімерному покритті з ребрами жорсткості або так званий паркан 3D – це відмінна альтернатива огорож з сітки рабиці або канілірованая сітки.

У Полтаві є склад самовивозу і доставка по місту та довколишнім селам з можливістю оплати замовлення при отримання.

Технічні характеристики панельного огородження

Огорожа з зварної сітки 2D і 3D складається з таких основних частин, як пористі панелі, стовпці і кріплення. Також є додаткові елементи конструкції, які замовляються окремо, а саме: кронштейни для створення навісу і прикріплення Егози або колючого дроту. А ще – анкерні опори для монтажу огорожі на бетонній основі або на асфальті.

Основні технічні характеристики:

 • панелі з зварної сітки: довжина 2,5 м (на замовлення до 3 м), висота 1 м, 1,2 м, 1,5 м, 1,7 м, 2 м, 2,2 м, 2,4 м ( на замовлення клієнта);
 • зварні сітки з низьковуглецевої сталевого дроту: 3D – товщина дроту 3/4, 4/4, 5/5 мм, а секції 2D – товщина 5/4/5 мм або 6/5/6 мм, з осередками, розміром 200х50 мм і 100х50 мм;
 • стовпи: висота 0,95 м, 1,5 м, 1,7 м, 2,0 м, 2,2 м, 2,5 м, 2,7 м, 3 м, перетином 40х60 мм, 60х80 мм , 80х80 мм, 100х100 мм, 120х120 мм, товщиною оцинкованої сталі від 1,2 мм до 4 мм і з зазором з бетонування 50 см. При полімерному покритті стовпи можуть виготовлятися висотою до 6 м;
 • покриття: антикорозійно-естетичне, 2-шарове – цинк + полівінілхлорид (ПВХ) або 3-шарове – цинк + нанокераміка + полімерне покриття (ППЛ) з поліефірним багатокомпонентним порошком (на замовлення можливий будь-який колір ППЛ по каталогу RAL).

5 переваг забору з сітки ТМ ЗаЗабором

Не тільки в м Полтава паркан з зварної сітки затребуваний, але і у всій Україні, оскільки володіє 5 важливими перевагами перед іншими аналогічними виробами. Це, перш за все:

 1. Довговічність, яка досягається використанням низьковуглецевої сталі, її оцинковкой, покриттям ПВХ або ППЛ, в результаті чого паркан стійкий як до атмосферних, так і до хімічних і механічних впливів, а також має гарантію 12 років надійної експлуатації.
 2. Естетичність, стильність і безпеку, яка досягається оригінальною формою і яскравими квітами ППЛ (на замовлення), а відсутність гострих виступів, попереджає травмування людей і тварин.
 3. Практичність, оскільки, пропонована в Україні і в м Полтава сітка для огорожі, з розміром осередків 200х50 мм і 100х50 мм, має відмінну проветриваемость, оглядовість і до того ж є грязеотталкивающей і антіграффітной, що не допускає обрісовиванія.
 4. Міцність і надійність за рахунок використання сталевих прутів, товщиною від 3 до 6 мм, застосування якісної точкового зварювання і присутності вигинів (рифів) в моделі 3D, яких, в залежності від висоти, може бути від 2 до 5.
 5. Доступні ціни, завдяки високим технологіям, а також наявності різних знижок – від 3 до 25%.

Зварна сітки в Полтаві і області

Придбавши за ціною виробника в м Полтава паркан із сітки, враховуючи його універсальність і різноманіття розмірів, можна використовувати для огорожі різних ділянок і територій, наприклад:

 • спортмайданчиків для оздоровчих занять фізкультурою, Министадион, тенісних кортів і місць розваги дітей;
 • площ промислових підприємств, адміністративних будівель, інженерних споруд, будмайданчиків, котеджних і дачних селищ, власних домогосподарств;
 • установ охорони здоров’я, оздоровчих структур, баз відпочинку, мотелів, кемпінгів;
 • установ освіти, дитячих дошкільних установ, шкільних оздоровчих таборів;
 • парків, аеродромів, аеропортів, ферм, теплиць, автозаправок, автостоянок.

Придбані в Полтаві і області паркани доставляються замовникові безпосередньо до місця монтажу безкоштовно.

Вибір огородження на об’єкт

В Україні і в м Полтава секційний паркан досить популярний, адже наявність панелей різної висоти дозволяє підібрати огорожу, як для збереження майна, так і для створення ландшафтного дизайну. Для огорожі приватних домоволодінь підходить висота панелей від 1,2 м до 2 м, а для промислових цілей висота повинна бути в межах 2,4 м. В інших випадку доцільно використовувати панелі висотою від 1 м до 2,2 м.

Огорожа для спортивного майданчика або поля

Для футбольних і волейбольних майданчиків, а також тенісних кортів застосовується нарощування огорожі з наявного асортименту панелей до необхідної висоти, але не більше 6 метрів, оскільки стовпи вище цього розміру не виробляються.

Сетка для забора в Полтаве

Сетка для забора Полтава

При вимозі високого рівня безпеки огорожі, слід придбати кронштейни для облаштування додаткового, так званого козиркового загородження або закріплення колючого дроту і Егози.

Замовляючи стовпи з бетонуванням або з анкерним кріпленням до бетонної підстави і асфальту, потрібно керуватися рельєфом місцевості, оскільки на гористому ділянці краще стовпи з бетонуванням. А при необхідності на зиму знімати паркан, в цьому випадку без всяких сумнівів більше підійде анкерного кріплення.

Для огородження спортивних споруд рекомендується купувати стовпи перетином 100х100 мм, а при влаштуванні двостулкових чи воріт – 100х100 мм або 120х120 мм. Для стандартного огорожі підійдуть стовпи перетином 40х60 мм, а для парканів, до яких пред’являється підвищений рівень безпеки – 60х60 мм. Є можливість вибрати стовпи з завареним закінченням або з пластиковою заглушкою. Більш кращий заварений варіант, оскільки заглушки можуть красти.

Заводським кольором огорожі є зелений, але можна замовити будь-яке забарвлення ППЛ по каталогу RAL, наприклад, під колір даху будинку, фасадних стін або забарвлення інших будівель.

Сітка для огорожі приватній території

ограждение из сетки в Кременчуге фото

Підбираючи огорожу, слід звертати увагу на безпеку. Якщо на території є діти або тварини, то потрібно віддати перевагу паркан з зварної сітки без гострих кутів і небезпечно виступаючих елементів. Коли існує небезпека деформування огорожі, тоді доцільно віддавати перевагу забору з більш товстого дроту.

Для захисту території від дрібних тварин, слід зупинити свій вибір на сітках з осередками 100х50 мм, а в інших випадках підійдуть сітки з осередками 200х50 мм.

Хвіртки в ворота як вибрати на об’єкт в Полтаві?

Вибираючи хвіртку, потрібно керуватися тим, що є їх два види: виготовлені з сітки 2D (легка без рифів) і 3D (естетична з рифами). Тут принцип вибору наступний: з якою сітки панелі, з такою повинна бути і хвіртка.

Також виготовляються і два види воріт: орні і відкоти. Віддаючи перевагу тому чи іншому виду, потрібно враховувати, що якщо площа перед відкриваються воротами невелика, то краще купувати відкатні ворота. Також вони дозволять створити умови для заїзду великогабаритного транспорту, оскільки їх стулки мають довжину до 10 метрів.

Якщо ставляться вимоги не до збереження об’єкта, а до позначення її меж і перешкоди попадання тварин на територію, або, навпаки, для утримання тварин, є можливість вибрати паркан економ-варіанта, тобто, зварену сітку, виготовлену з вертикального прута, товщиною 3 мм, і горизонтального 4 мм з полімерним покриттям.

Коли всі ці моменти, враховані, можна робити замовлення.

Купити паркан з зварної сітки в Полтаві

 

ограждение дома полтава

Купити сітку для забору в Полтаві і Полтавській області з доставкою по Україні за привабливою ціною!

Купити паркан із сітки в ПВХ в Полтаві, а також сітки Гадяч, Глобине, Гребінка, сітка забораная Зіньків, Карлов, металева сітка Кобеляки, паркан Комсомольськ (Полтавська область), сітка для огорожі Кременчук, зварна сітка для забору в полімерному покритті Лохвиця , Лубни, секційний паркан з зварної сітки Миргород, Пирятин, сітка для огорожі в ПВХ покритті і полімерному покритті Полтава, Хорол, а також зробимо монтаж огорожі в Червонозаводське.

 

 

 

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!