Зварна сітка для забору в ПВХ в Сумах.

сітка для огорожі в ПВХ Суми

Шукаєте де купити сітку для забору в ПВХ покритті в Сумах? Тоді ласкаво просимо на сайт компанії ТОВ «ТД ПОЛИПЛАСТ».

Наше Підприємство є лідером з виробництва сітчастих огорож на території України. Ми знаходимося в Дніпропетровській області, але при цьому у нас відмінно налагоджена доставка в усі міста країни. Найманим транспортом ми в цілості й схоронності доставимо замовлення не тільки в Суми, а й в інші міста Сумської області: Охтирка, Глухів, Конотоп, Лебедин, Ромни, Суми, Шостка, безпосередньо до Вас на об’єкт. На виробництві ми використовуємо новітні технології та сучасне італійське обладнання. Тому, купуючи сітку 3D в ПВХ покритті в Сумах, Ви не тільки підтримуєте українського виробника, а й отримуєте висококласну продукцію, на яку ми надаємо гарантію 12 років! Також покупка безпосередньо у виробника – це завжди оптимальна ціна.

Зварна сітка для забору в Сумах, її переваги

Сітчастий панельний паркан з зварної сітки в Сумах користується великим попитом, завдяки своїй доступності та відмінним властивостям.

Надійність і практичність

Покриття з ПВХ забезпечує металевої конструкції стійкість до пошкодження, негативному впливу навколишнього середовища, атмосферних опадів, і надає огорожі стильний європейський вигляд. Варто додати, що ми одна з двох компаній в Україні, яка оцинкованої сталі перед покриттям її ПВХ. Оцинкування стали надає нашим огорож кращі характеристики, максимальну стійкість до корозії, і як результат – довгий термін експлуатації без будь-якого обслуговування. Тому, якщо ви хочете встановити паркан у себе в Сумах і забути про рутинні роботи, пов’язані з фарбуванням, миттям і очищенням огорожі від патьоків, бруду, графіті, то сітка 3D в ПВХ – це прекрасний вибір.

Міцність і естетичність

Ребра жорсткості в зборах 3D забезпечують надійну стійкість конструкції, а міцність такого забору залежить від товщини прутів. Секції огорожі з дротом менш 4 мм в 75% випадках носять декоративний характер, так як вони можуть прогинатися під вагою людини. Їх часто використовують для візуального огородження ділянки, в якості основи під в’юнкі рослини, квіти, і в якості перешкоди для сільськогосподарських птахів.

Якщо Вам необхідна надійна міцність конструкції, тоді вибирайте огорожу в ПВХ з товщиною прутів від 4 мм. Така сітка 3D вже не прогнеться під власною вагою.

Встановлення огорожі в ПВХ в Сумах

зварена сітку для забору в Сумах

Зварна сітка в ПВХ широко використовується в багатьох сферах. Вона практична і надійна для таких об’єктів і територій:

  • промислові та виробничі: заводи, склади, фабрики, будмайданчика і т.п .;
  • комерційні та державні установи: дитячі сади, школи, лікарні, офіси,
  • автостоянки, АЗС, аеропорти і т.д .;
  • дитячі та спортивні майданчики;
  • об’єкти державної важливості: АЕС, ТЕС, ГЕС, ТЕЦ та інші.

Для монтажу зварної сітки не потрібна спеціальна техніка та обладнання. Її, при бажанні, можна встановити власними силами. При покупці секцій паркану зверніть увагу на комплектуючі до панелей: стовпи до огорожі повинні бути у відповідному покритті, інакше через 5-7 років буде помітна різниця у відтінку огорожі.

Також для правильного монтажу секцій до стовпів використовуйте тільки оригінальний кріплення, який не пошкоджує покриття забору.

Купити сітку для забору в м Суми

Якщо Вам потрібно сучасне огородження в Сумах, яке має приємну ціну, не потребує обслуговування, служить довго і має привабливий зовнішній вигляд – телефонуйте нам, і наші менеджери допоможуть підібрати ідеальне рішення для огорожі вашої території.

Крім виробництва і продажів в ТОВ «ТД ПОЛІПЛАСТ» Ви можете скористатися послугами по монтажу сітки 3D. Якщо наші послуги з установки не потрібні, то разом із замовленням ми надамо повну інструкцію по збірці секційного сітчастого паркану.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!