Сітковий паркан купити в Україні вигідно

сеточный заборСіткові паркани – це збірний термін, який об’єднує в собі різні типи огорож основний яких бути металева, тканинна або пластикова сітка. Зробити сітчастий паркан своїми руками не складе великих труднощів, так як для встановлення сітчастих огорож необхідно мінімум інструментів і знань, а також всі елементи огорожі надані в широкому асортименті у різних підприємств в різної цінової категорії. Одним з головних компонентів всіх сіткових конструкцій є стовпи, так як вони є несучим елементом і повинні бути правильно підібрані воізбежаніе подальшої деформації сіткових секцій паркану. Стовпчики сітчастого паркану можуть бути з металевої труби профільної і круглої, бетонні, так звані «виноградні стовпчики», а також стовпи з пластикових труб, дерев’яного бруса, металевого швелера або куточка. Правильно розрахована навантаження на несучі стовпи, дозволить не переплачувати за зайві стовпи, і при цьому не послабить конструкцію секції паркану. Сітчастий паркан ціна на який вирируется від мінімальної серед всіх типів огорож, наприклад, сітковий паркан із сітки-рабиці, закінчуючи престижним і сучасним Габіони з сітки з заповненням з різних порід. Красиве і нове сітчасту огорожу, ціна якого доступна будь-якому українському споживачеві і при цьому довговічне і не потребує постійного і тривалого догляду за ним, є пріоритетним напрямком нашого виробництва.

Сітчатий огорожа купити з доставкою по Україні

Секції паркану з сітки основна сфера діяльності нашого підприємства, ми хочемо запропонувати сітчасту огорожу купити у нас на взаємовигідних умовах з доставкою в будь-яку точку України. Секційний сітчастий паркан із сітки зварної, є найбільш привабливим з точки зору технічних характеристик, експлуатації, а також відносно невисокій вартості. Відмінна вентиляція ділянки, відсутність затінення території, можливість підібрати сітку в колір під будинок або інші елементи екстер’єру ділянки, а також швидка заміна пошкоджених секцій паркану б / у, на нові в найкоротші терміни без докладання великих зусиль. Рулонні зварні сітки, пластикові ПВХ, а також сітки рабиці монтується за допомогою натягу на стовпчики, панельні сітки просто прикручуються за допомогою кріплення для зварної сітки до опор. Простота монтажу, а також «безвідходне виробництво» можливість використовувати залишки сітки для клітин, вольєрів, клумб і т.д. , Дозволяє назвати сітчастий паркан Україна одним з найбільш затребуваних серед всіх типів огорож.

Хочемо звернути Вашу увагу, на те що зварна сітки для забору в наявності на складах в Дніпро, Харків, Київ, Хмельницький, Рівне, Вінниця, Одеса, Львів, Херсон, Полтава, Львів, Мукачево, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Черкаси.

 

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!