Забор із сітки (огорожі) Кривий Ріг з полімерним покриттям

забор із сітки кривий ріг

Паркан із сітки Кривий Ріг з полімерним покриттям купити за ціною виробника. Огородження з сітки зеленого кольору, так звана сітка 3D в порошково-полімерному покритті ідеально підходять для огорож приватних будинків і котеджів, промислових і виробничих площ, автозаправок, парків, дитячих садків і спортивних майданчиків.

Огорожа з сітки в Кривому Розі буде обдати такими характеристиками: довговічність, надійність, продувність, переглядання, легкість і привабливий і естетичний зовнішній вигляд. Зварна сітка в полімерному покритті (паркан 3D) давно завоював в Європі своїх шанувальників, а тепер і в Україні навіть в маленькому місті можна зустріти це сітчасту огорожу.

Наше підприємство на постійній основі підтримує складський запас секцій забірних з сітки з полімерним і в ПВХ покритті і здійснить доставку забору по Кривому Рогу в лічені дні.

Стандартна продукція панелей з ребрами жорсткості в полімері: 1,03 м, 1,23 м, 1,53 м, 1,73 м, 2,03 м, 2,23 м. Ширина всіх панелей 2,5 м. Товщина сталевого дроту від 3 до 6 мм.

За бажанням замовника ми комплектуємо панелі з сітки стовпами під секції виборної вами висоти. Стовпи вже мають просвердлені отвори, зупинено в них гайки. Для монтажу огорожі необхідно тільки забетонувати стовпи і прикрутити секції спеціальними скобами-кріпленнями.

Купити огорожу з зварної сітки в Кривому Розі

Щоб купити паркан з зварної сітки Кривий Ріг ви можете зателефонувати до нас за телефонами вказаними в контактах. Також ви можете отримати консультацію по монтажу огорожі з сітки з ПВХ покриттям (полімерним покриттям), замовити прорахунок огорожі і його вартості. Сітка для огорожі в ПВХ в Кривому Розі купити за ціною виробника.

Гнучка система знижок на систему огородження з зварної сітки в Кривому Розі, ціна виробника.

огорожа з сітки кривий ріг сітка для паркану кривий ріг

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!