Зварна сітка для огорожі з полімерним покриттям в Маріуполі

сітка для огорожі маріуполь

Вам необхідність купити огорожу в Маріуполі? Ми хочемо запропонувати Вам сучасну систему огорожі з сітки, яка не затінює ділянку, не перешкоджає руху повітряних мас по території, володіє високими захисними властивостями, а також має сучасний зовнішній вигляд. Паркан металевий секційний з зварної сітки – це надійне сіткове огородження, виготовлене зі сталевих прутів з’єднаних між собою методом точкового зварювання, для виробництва даних забірних секцій використовується дріт діаметром від 3 мм до 6 мм.

Якщо Ви вирішили купити зварену сітку для забору в Маріуполі, то ви повинні визначиться з висотою необхідного огорожі, діаметрів дроту з якого буде виготовлена ​​панель, а також визначиться зі способом монтажу забору, чи потрібні вам заводські стовпи і кріпильні елементи. Товщина дроту 3 мм вертикальна, 4мм горизонтальна використовується для виробництва секції «техно еко», «місто», «козачка», які є полегшеними і несуть в основному декоративний характер і розмежування територій. Парканні секції завжди в наявності в висоті 1,03м, 1,23м, 1,53м, 2,03м з осередком сітки 200×50мм.

Купити паркан з зварної сітки в Маріуполі від виробника в панелях з полімерним покриттям, а також ПВХ покритті, які забезпечують тривалий термін експлуатації, завдяки своїм захисним властивостям і товщині покриття в 500 мікрон (0,5 мм). Захисні властивості, якими володіють покриття, забезпечують тривалу експлуатації сталевого дроту яка не піддається корозії, а саме покриття не змінюється і не пошкоджується від впливі на нього ультрафіолетового випромінювання.

Купити зварену сітку для забору в ПВХ Маріуполь

паркан маріупольЗварна сітки з полімерним покриттям ціна на якій стартує від 190 грн за метр погонний в Маріуполі, використовується для огорожі дитячих садків і шкіл, лікарень і державних установ, а також автозаправок і парковок, але звичайно ж самою основною сферою застосування залишаються огорожі будинків, дач і заміських котеджів. Сітка зварна для забору в ПВХ покритті в Маріуполі, ціна на які трохи більше, має більш тривалий термін експлуатації, не пошкоджується при монтажі і транспортуванні. Доставимо сітки в Маріуполь, Красноармійськ, Добропілля, Волновахи, Велика Новосілка, зварену сітку для забору в Донецьк на ваш об’єкт за коштами транспортних служб, доставки окремими машинами або найоптимальнішим і вигідним для покупця способом «догрузом».

Рулонна сітка рабиця для огорожі

Так само хочемо Вам запропонувати економний варіант огорожі з сітки рабиці з ПВХ покриттям в Маріуполі, яка має гарний малюнок осередку «хвиля», і може бути встановлена як декоративну огорожу. Рулонний сітка рабиця доя паркану виготовлена з дроту діаметром 1,5 -2мм з осередком 50×50мм і 35×35мм різної висоти в рулонах по 10м.

доставка забора из сетки в Мариуполь

Доставка сітки 1-3 дні.

гарантия на забор из сетки 12 лет фото

Гарантія на паркан 12 років.

акция на забор в Мариуполе

Знижки від 3 до 20%.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!