Паркан із сітки Львів. Зварна сітка для огорожі 3D.

огорожі з сітки львів

Паркан із сітки Львів з полімерному і в ПВХ покриття купити за ціною виробника. Панелі з зварної сітки надійні, довговічні, безпечні, вписуються в будь-який екстер’єр і при цьому мають невелику вартість.

Зварна сітка для огорожі у Львові в панелях призначена для огородження будь-яких типів територій:

  • будинки, котеджі, дачі;
  • промислові та виробничі будівлі;
  • спортивні та дитячі майданчики, тенісні корти;
  • бази відпочинку;
  • АЗС, аеропорти.

Огорожа з 3D сітки ідеальне рішення для будь-якого типу огорож.

Паркани з зварної сітки з ПВХ покриттям для огорожі приватних будинків і територій, будівельних і промислових площ, спортивних і дитячих майданчиків. Паркани з зварної сітки типу Дуос розроблені спеціально для спорудження спортивних майданчиків для футболу, баскетболу та інших видів спорту.
Паркани з зварної сітки мають ряд переваг, таких як: циркуляція повітря по ділянці або майданчику, надійність, довговічність. Термін служби нашого огорожі з сітки більше 12 років. Купити паркан із сітки в Львові або Львівській області, довідатися про ціни на паркан з зварної сітки можна завжди за телефонами вказаними в контактах. Здійснимо доставку в будь-яку точку Львівської області!

Доставка в Львів. Доставка по області: Львів, Трускавець, Самбір, Борислав, Стрий, Червоноград, Дрогобич. Доставка здійснюється з Дніпропетровська, транспортними компаніями, окремої машиною або “до вантажем”. Вартість і спосіб доставки уточняйте у менеджера за телефонами.

У Львові є склад для самовивозу замовлень і доставка замовлень по місту і прилеглим селам з можливістю опалти при отриманні.

огорожа з сітки львівсітка для паркану львів

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!