Зварна сітка для забору в ПВХ Кривий Ріг

сетка для забора в ПВХ Кривой Рог

Зварна сітка для забору в ПВХ Кривий Ріг доступна в висотах від 55 см до 240 см. Секції сітки зварної поставляються з осередком 200×50мм і 100×50мм, які є основним профілем виробництва на нашому підприємстві. Секції сітки для забору мають з одного боку сітки зубці, так звані штиркі (30 мм), які можуть бути розміщені або в верхній частині забору або в нижній частині секції в залежності від призначення паркану. Дріт від 4мм забезпечити винятковий рівень жорсткості і стійкості до деформації.

Завдяки сучасним технологіям паркан Кривий Ріг, в покриття з трьох шарів цинку, захисного шару і покриття з поліестеру (ПВХ), забезпечать термін експлуатації сітки для забору в Кривому Розі більше 12 років. Сітка в полімерному покритті може бути встановлена ​​за допомогою стовпів нашого виробництва перетином 60 * 40мм і спеціального кріплення для секцій огорожі зі сталевого дроту. Для більш високої захисту території в дачі, сади, котеджу, АЗС, стоянки або інших територій комерційного та приватного призначення, можемо запропонувати орні і розсувні ворота, які є частиною системи огорожі.

сітка для паркану кривий рігТакож не мало важливою частиною системи огорожі з сітки є хвіртки, які виготовляються на нашому виробництві і укомплектовуються усіма необхідні аксесуарами: петлями, ручкою, замком. Секції паркану з сітки 3Д в Кривому Розі як правило, доступні на нашому складі в зеленому кольорі, але інші варіанти кольору обговорюються в телефонному режимі і можуть бути виготовлені на ваше замовлення. Основною сферою застосування паркану з сітки зварної в ПВХ покритті Кривий Ріг, це огорожу таких територій:

• для огорожі приватних територій будинків, дач і селищ;

• для огородження спортивних майданчиків і кортів;

• в якості забору для шкільних, університетських ділянок і дитячих садів;

• для огородження промислових будівель і будівельних ділянок;

• в якості забору в парках, дворових територіях.

Купити сітку в ПВХ Кривий Ріг можна зв’язавшись з нашим менеджером за телефонами, або приїхавши до нас в офіс і отримати консультацію щодо вибору і монтажу паркану з сітки в Кривому Розі, Інгульці. В наявності секції паркану в Дніпрі на складі, в Кривий Ріг доставка забору займе близько двох днів.

Не знайшли те, що шукали?

Замовте зворотній дзвінок! *

Телефон

* У 97% випадків ми телефонуємо на протязі 5 хвилин!